• Обновено
Павел Датјук Потпиша Детроит Црвени Крилја Гроздобер Д Логото Пак ЈСА Коа-Автограм Нхл Пакови

Павел Датјук Потпиша Детроит Црвени Крилја Гроздобер Д Логото Пак ЈСА Коа-Автограм Нхл Пакови

DEN 1.33
Во магацинот.

Залиха

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм. Категорија; Автограм Нхл Пакови. Павел Датјук Потпиша Детроит Црвени Крилја Гроздобер Д Логото Пак ЈСА КОА ако производот е непотпишан или не се користи игра, холограмот нема да биде вклучен павел Датјук сувенири. Детроит Црвени крилја сувенири.

Основни карактеристики

Најдобри понуди