• Обновено
Паралелни Производи Комплет За Хена Во Боја На Место - Боја За Коса Од Хена-5 грама-Нијанса За Професионално Боење На Место - Со Негување Масло, Сад За Мешање И Четка З

Паралелни Производи Комплет За Хена Во Боја На Место - Боја За Коса Од Хена-5 грама-Нијанса За Професионално Боење На Место

DEN 1.33
Во магацинот.

Залиха

НАМЕНЕТА УПОТРЕБА - нашата врвна Боја На Хена Боја За Коса е одлична за покривање и боење тврдоглава сива коса, допири на коренот, додавање боја на избледените бради, мустаќи и бакенбари. ПОВЕЌЕ ТРЕСОК ЗА ВАШИОТ ДОЛАР-67% повеќе од нашата хена во боја на премиум место во секоја кутија во споредба со водечките конкуренти! Тоа значи дека нема повеќе истекување среде боење на косата!. ДОЛГОТРАЈНА БОЈА-ги слушавме вашите борби и предадовме решение. Нашата врвна хена во боја на место е отпорна на избледување и сигурно ќе ви обезбеди славна боја. СОВРШЕН НАТПРЕВАР-Темно, светло и сѐ помеѓу. Без разлика дали пробувате нешто ново или се држите до вашиот природен тон, нашата широка разновидност на бои ве уверува дека секогаш можете да ја најдете совршената нијанса. ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО-едноставно е. Ако не си среќен, тогаш не сме ни ние. Нема проблеми, прашања или карики за скокање. Вратете го вашиот производ во рок од 90 дена и добијте ЦЕЛОСНА наплата. Совршен Натпревар.. Паралелни Производи Премиум Боја На Самото Место Хена е достапна во повеќе нијанси за да се уверите дека можете да ја постигнете бојата што ја барате! Нашите стандардни опции за боја се Светло-Кафеава, Средно Кафеава, Темно Кафеава, Длабоко Темно Кафеава и Црна. Уште барате повеќе опции? Слободно бидете креативни и измешајте ги сите стандардни бои заедно за да направите нешто уникатно за вас! Голема Вредност.. Секој комплет доаѓа со 66% повеќе хена од следниот алтернативен водечки бренд. Тоа е еднакво на приближно 10 повеќе апликации за мали апликации во боја на место и уште 2-3 апликации за големи апликации во боја на место. Што има во кутијата.. Секоја кутија доаѓа со 5 грама хена во прав, хранливо масло, сад за мешање хена, лопатки за мешање, шприц за вода, четка за апликатор и упатство. Тоа е се што ќе ви треба за над 25 апликации!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди