• Обновено
Плоштад за ладење на Mookeenone 1/2 двоен вентилатор единечен вентилатор со загревање за малина PI 3B/3B+

Плоштад за ладење на Mookeenone 1/2 двоен вентилатор единечен вентилатор со загревање за малина PI 3B/3B+

DEN 2.33
Во магацинот.

Залиха

Лесен за инсталирање. Брза дисипација на топлина. Тишина вентилатор без бучава. Мазен и директен алуминиумски материјал. Термичката лента го прави лесно да се прикачи. Лесен за инсталирање. Брза дисипација на топлина. Тишина вентилатор без бучава. Мазен и директен алуминиумски материјал. Термичката лента го прави лесно да се прикачи. Карактеристики : Лесен за инсталирање на вентилаторот за дисипација на топлина, без звуци и директно алуминиумски материјал, со што е лесно да се прикачи ова е крајниот комплет за вентилатор за ладење за малина Пи 3/2/б+ Што е вклучено : 1* квадратен вентилатор за ладење со топлина1* термичка лента1* Бакар за греење на бакар за RAM1* Алуминиумска топлина за LAN.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

10 парчиња чист бакар за греење, термички комплет за бакарна подлога, низок профил бакарна плоча ладилник за топлина за топлина
  • Обновено

10 парчиња чист бакар за греење, термички комплет за бакарна подлога, низок профил бакарна плоча ладилник за топлина за топлина

DEN 111.84

Големина : Должина 15мм, ширина 15мм, дебелина 1,0мм Материјал : Направено од црвен бакар, мазна површина, ма�