• Обновено
Уникатни Фенси Капи За Конуси За Забави, Една Големина, Избрани Дизајни

Уникатни Фенси Капи За Конуси За Забави, Една Големина, Избрани Дизајни

DEN 1.00
Во магацинот.

Залиха

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 8 партиски хартиени капи-една големина најмногу одговара. ПРАЗНИЧЕН ДИЗАЈН : Прославете со стил со овие капи кои имаат избрани фенси и празнични дизајни. ПОГОДЕН ЗА МНОГУ ПРИЛИКИ : овие капи за забави се погодни за родендени, Нови години, детски забави и други тематски настани и прилики. ЛЕСЕН МАТЕРИЈАЛ : Изработен од квалитетен и лесен хартиен материјал со еластична низа за да ги одржува безбедно на своето место. КООРДИНАЦИЈА : Не заборавајте да ги комбинирате овие со Други партиски материјали и додатоци за забави Од Уникатни. Прославете роденден со стил со Овие Избрани Фенси Капи за Забави. Овие хартиени капи имаат светли бои во позадина и имаат различни дизајни како што се огномет, конфети, стримери, балони и подароци. Празничен додаток за роденденска забава или новогодишна забава, овие фенси роденденски капи прават и забавни украси на масата.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Слатки Животни Меки Лама Смешни Божиќ Шапка Дедо Мраз Капи Краток Кадифен Со Бели Манжетни За Божиќ Празник Партија Декорација
  • Обновено

Слатки Животни Меки Лама Смешни Божиќ Шапка Дедо Мраз Капи Краток Кадифен Со Бели Манжетни За Божиќ Празник Партија Декорација

DEN 2.67

полиестер Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа смешна божиќна капа е изработена од полиестер

Божиќна Капа На Дедо Мраз, Божиќни Елки Божиќна Празнична Капа За Возрасни, Унисекс Удобни Божиќни Капи За Новогодишна Празнична
  • Обновено

Божиќна Капа На Дедо Мраз, Божиќни Елки Божиќна Празнична Капа За Возрасни, Унисекс Удобни Божиќни Капи За Новогодишна Празнична

DEN 1520.00

Висок Квалитет : Секоја Божиќна капа е изработена од 95% полиестер + 5% спандекс ткаенина, мека на допир и у�