• Обновено
Шарени Колибри Божиќ Дедо Мраз Шапка За Црвениот Божиќ Капа Празник Фаворизира Нова Година Празнична Забава Материјали

Шарени Колибри Божиќ Дедо Мраз Шапка За Црвениот Божиќ Капа Празник Фаворизира Нова Година Празнична Забава Материјали

DEN 0.67
Во магацинот.

Залиха

Полиестер+Спандекс. Увезени. Одличен Божиќен Подарок : капите На Дедо мраз се погодни за повеќето луѓе. Најдобар подарок за пријатели, синови, ќерки и домашни миленици, Божиќните капи можат да донесат добро расположение На Божиќ. Чувајте Ја Новата година Топла : унисекс божиќната празнична капа ќе ве стопли на студ. Постава што ја отстранува потта, удобна за носење, без срам да ја соблечете капата. Среќна Нова Година. Мека и Квалитетна : Божиќната капа изработена од полиестер+спандекс ја прави Божиќната капа мека и добра на допир. Мека и удобна ткаенина која ја штити главата и косата без иритација или потење! Рачно перење, неалергиски, еколошки. Вие и вашето семејство ќе го сакате. Последно Многу Сезони : традиционална Црвено-бела Божиќна капа, препорачано миење раце, многу удобно за носење долги временски периоди. Изработката гарантира Дека Божиќната капа ќе биде достапна уште многу сезони. Најдобри Украси За Божиќна Забава : оваа црвено-бела капа прави совршена декоративна глава за облека за забави, создавајќи забавна и забавна атмосфера. Совршен За Божиќ, Ноќта на Вештерките, Божиќен косплеј, забави, родендени, Нови години, па дури и кикоти, продажба, промоции, годишни церемонии, настани во заедницата, сценски емисии, празнични забави и многу повеќе. Дедо Мраз Шапка Божиќ Празник Унисекс Капа Удобни Капи За Новогодишните Празник Партија Материјали Печати Смешни Патен.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Армијата Специјалните Сили Смешни Возрасни Кадифен Дедо Мраз Шапка Осветли Божиќ Шапка за Жени &засилувач; Мажите Божиќ Празник
  • Обновено

Армијата Специјалните Сили Смешни Возрасни Кадифен Дедо Мраз Шапка Осветли Божиќ Шапка за Жени &засилувач; Мажите Божиќ Празник

DEN 2.00

Увезени 100% Полиестер Изработена Од Висококвалитетна Кадифена Ткаенина За Да Се Обезбеди Долгорочна Уп�

Слатки Животни Меки Лама Смешни Божиќ Шапка Дедо Мраз Капи Краток Кадифен Со Бели Манжетни За Божиќ Празник Партија Декорација
  • Обновено

Слатки Животни Меки Лама Смешни Божиќ Шапка Дедо Мраз Капи Краток Кадифен Со Бели Манжетни За Божиќ Празник Партија Декорација

DEN 2.67

полиестер Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа смешна божиќна капа е изработена од полиестер

Божиќна Капа На Дедо Мраз, Божиќни Елки Божиќна Празнична Капа За Возрасни, Унисекс Удобни Божиќни Капи За Новогодишна Празнична
  • Обновено

Божиќна Капа На Дедо Мраз, Божиќни Елки Божиќна Празнична Капа За Возрасни, Унисекс Удобни Божиќни Капи За Новогодишна Празнична

DEN 1520.00

Висок Квалитет : Секоја Божиќна капа е изработена од 95% полиестер + 5% спандекс ткаенина, мека на допир и у�

Сицилијанска Тринакрија Сицилија Гордост Божиќна Капа Дедо Мраз Капи Краток Кадифен Со Бели Манжетни За Мажи Божиќни Празнични
  • Обновено

Сицилијанска Тринакрија Сицилија Гордост Божиќна Капа Дедо Мраз Капи Краток Кадифен Со Бели Манжетни За Мажи Божиќни Празнични

DEN 1.67

полиестер Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа смешна божиќна капа е изработена од полиестер