• Обновено
Футрола ЗА Футрола ОД ФУТРОЛА За Кожа Xiaomi Mi 9 Pro, Рачно Изработена Футрола За Телефон Од Вистинска Кожа, Кожна Торбичка По Нарачка Со Јамка За Појас, Хоризонтална Луд?

Футрола ЗА Футрола ОД ФУТРОЛА За Кожа Xiaomi Mi 9 Pro, Рачно Изработена Футрола За Телефон Од Вистинска Кожа, Кожна Торбичка

DEN 264.00
Во магацинот.

Залиха

Изработени од највисок квалитет потресена природна кожа-рустикален стил. Кожата потемнува Во Рустикален, наречен И Гроздобер Стил, па изгледа како потресена кожа-античка кожа, со помали гребнатини, мали гребнатини, тоа е се што го прави нејзиниот рустикален изглед. Кожата е пријатна на допир. Секој дел од кожата има уникатен стил, така што секоја торбичка има уникатен стил и може да изгледа малку поинаку, исто така различно од сликите. Долг работен век загарантиран поради силни шевови направени ??на специјални теми, ефективни дури и при тешка употреба. Кожа доволно дебела за да ги апсорбира тековите во случај на пад. Изработени од највисок квалитет потресена природна кожа-рустикален стил. Кожата потемнува Во Рустикален, наречен И Гроздобер Стил, па изгледа како потресена кожа-античка кожа, со помали гребнатини, мали гребнатини, тоа е се што го прави нејзиниот рустикален изглед. Кожата е пријатна на допир. Секој дел од кожата има уникатен стил, така што секоја торбичка има уникатен стил и може да изгледа малку поинаку, исто така различно од сликите. Долг работен век загарантиран поради силни шевови направени ??на специјални теми, ефективни дури и при тешка употреба. Кожа доволно дебела за да ги апсорбира тековите во случај на пад. Изработена од најквалитетен потресен природен кожен рустикален стил кожата потемнува Во Рустикален, наречен И Гроздобер Стил, така што изгледа како потресена кожа-античка кожа, со мали гребнатини, мали гребнатини, тоа е се што го прави нејзиниот рустикален изглед. Кожата е пријатна на допир Секој дел од кожата има уникатен стил, така што секоја торбичка има уникатен стил и може да изгледа малку поинаку, исто така различно од сликите Покажуваат долг работен век загарантиран поради силните шевови направени ??од специјални теми, ефективни дури и под тешка Употреба Кожа доволно дебела за апсорпција на текови во случај на пад случајот има појас јамка на грбот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Охајо Галакси А10е Случај [Тежок Хибриден Трансформатор Влијание Солиден Вграден Кикстенд Црн Капак На Куќиштето со Ремен Клип
  • Обновено

Охајо Галакси А10е Случај [Тежок Хибриден Трансформатор Влијание Солиден Вграден Кикстенд Црн Капак На Куќиштето со Ремен Клип

DEN 910.40

Дизајниран Да Одговара : Samsung Galaxy A10e SMA102 U (Одговара на сите Телефонски Оператори) Поддржува Безжично Пол�

Телефонска Заштитна Кутија Мултифункционална Торбичка За Торбичка Футрола За Вкрстено Тело, Лежерна И Лесна Надворешна Торба
  • Обновено

Телефонска Заштитна Кутија Мултифункционална Торбичка За Торбичка Футрола За Вкрстено Тело, Лежерна И Лесна Надворешна Торба

DEN 331.84

Изработен е од издржлива најлонска ткаенина (надвор),Полиестерска ткаенина (внатре),овие цврсти бои вне�