• Обновено
Телефонска Заштитна Кутија Мултифункционална Торбичка За Торбичка Футрола За Вкрстено Тело, Лежерна И Лесна Надворешна Торба За Половината Заштитна Кутија За Samsun

Телефонска Заштитна Кутија Мултифункционална Торбичка За Торбичка Футрола За Вкрстено Тело, Лежерна И Лесна Надворешна Торба

DEN 331.84
Во магацинот.

Залиха

Изработен е од издржлива најлонска ткаенина (надвор),Полиестерска ткаенина (внатре),овие цврсти бои внесуваат стил и функција во вашето секојдневие. Голем Капацитет, Повеќе слоеви, еден џеб со патент напред и еден на задниот + мрежен слој. Оваа компактна чанта со вкрстено тело ги одржува основните работи уредни и организирани - со ремен за прилагодување од 132 см, вие одлучувате како ви стои чантата - фрлете на рамо или завиткајте околу телото, во секој случај сте слободни да го насочите целото внимание на авантурата при рака. Повеќекратен начин за носење, торбата со издржлива материја има 3 опции за удобно носење, вкрстено рамо, Штипка За Карабинер за поврзување со пакување, Ремен или инсталирање преку јамка за ремен. Навистина е доволно огромно да држите полнач,очила за сонце,цигара,запалка,паричник,пасош,возачка дозвола и да одговара на секој телефон до 7,2 инчи,вклучувајќи : s20+ s20 ултра Белешка 10+ белешка 9 забелешка 8 A9star A8star A90 A70 A70 S A20 S A80 C9pro Квантна A91 A81, Sony Xperia XA2 Ultra , xperia 1, xperia 1 ii, xperia 10 плус, huawei nova5i honor 9x mate30 mate30pro mate9 mate7 mate8 mate 20x,google - pixel 3a xl. секојдневна И Лесна Заштитна Футрола За Надворешна Торба ЗА Половинакарактеристика : 1.Изработени од издржлив најлон.2.Голем капацитет, Две одделени торбички со слоеви и предна мала преграда за складирање мобилен телефон и други гаџети3.Со Штипка за ремен за цврсто и безбедно закачување на ременот, куката го олеснува закачувањето на вашиот велосипед, ранец итн. други објекти 4.Вклучете прилагодлив ремен за рамо за практичност при носење.5.Одлично за пешачење, возење велосипед, кампување итн. активности.Големина : 15см*3см*20см (5.9*1.1*7.8 Инч) Тежина : 128гфит За Паметен телефон Под 7,2 инчи.За Samsung galaxy s20+/s20 ultra/Note10+/note9/note8/a9star A8star/A90/A70/A70 S/A20 S/ A80/C9pro/А Квантумфор Sony Xperia XA2 Ultra , Xperia 1, Xperia 1 II, Xperia 10 Plus For Blacview BV6800 Pro For xiaomi Redmi 8a/8/note8/note8pro/Note8t/note7 7pro/ Xiaomi Maxfor Huawei Nova5i/MATE 20 X /HONOR 9x/Mate30/Mate30pro/Mate9/Mate7/MATE8/Mate8 / MATE8 / NOKIA C5 Endi, 8.3 5 G, 5.3 Улефон Оклоп 6за Lg q61,nexus 5x h791,Stylo 4, кадифе,v40 Thinq,V60 Thinq 5gh Што Има ВО ПАКЕТОТ : 1 X Торбичка ЗА ТОРБИЧКА ЗА СПАКУВАЊЕ НА ПОЛОВИНАТА Со Кука1 X Ремен За Рамо (Само Околу 137cm)Додатоци, Уредот Не Е Вклучен.

Основни карактеристики

Најдобри понуди