• Обновено
Деца девојки девојки сјајни продолжени балетски фустан со модерни џез латински танцувачки костуми за танцување облека за танцување

Деца девојки девојки сјајни продолжени балетски фустан со модерни џез латински танцувачки костуми за танцување облека за танцување

DEN 1.00
Во магацинот.

Залиха

30% Sequins Mesh, 50% мрежа, 20% полиестер. Само миење на рацете. Направено од високо квалитетен материјал, мала тежина, мека, дише и удобна за носење, супер мазна површина на чувство на допир. Фустанот се одликува со без ракави и тркалезно деколте, украсени пенливи секвенци, дизајн на моден стил на крпеница. Ленти шупливи назад, два слоеви мешула во надворешна боја, брифинзи внатре како постава, направете ги вашите девојки да изгледаат помодерни во сцената. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се наменети само за општо водство, препорачано ладно и виси за миење на рацете. Погодно за секоја пригода, на пример, секојдневен живот, носење танц, сценска изведба, фотосесија, носење забави, играње и така натаму. Сет вклучуваат : 1 парчиња Облека за фустан : Ново со материјал за ознаки : 30% sequins мрежа, 50% мрежа, 20% полиестерска ознака бр. -| - вратот до препоните - | градите - | половината 4 | - 4 години | - 16,5 "/42cm - | - 15.5"/40см - | 20 "/51cm | 19"/49cm- - 6 | - 6 години - -| - 17,5 "/45cm - | 17"/44cm | 22 "/56cm | - 20,5"/53см - 8 | - 8 години | - 18,5 "/48cm - | 18,5 "/47.5cm | 24"/61cm | 22 "/57cm- - 10 - | 10 години | 20 "/51cm | - 20" /51.5cm - | 26 " /66cm | 24 "/61cm- - 12 - | 12 години |- - 21 "/54cm | - 21,5"/55cm - | 28 "/71cm | - 25,5"/65cm - 14 - | 14 години | 22 "/57cm | 23 "/59cm-|29.5"/76cm-|-27"/69cm- - 16 - | 16 години | - 23,5 "/60см - | - 24,5"/63см - | - 31,5 "/81cm - | - 28,5 "/73см.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Womenените формални фустани за специјални прилики секси облеки жени тинејџерски фустани трендовски виолетова фустан жени секси
  • Обновено

Womenените формални фустани за специјални прилики секси облеки жени тинејџерски фустани трендовски виолетова фустан жени секси

DEN 1028.80

100% полиестер Увезени Затворање на копчињата Црвен фустан жени тинејџерски венчаница долга црна фустан

Одасдо жени лирски костум за танцување Морден современа танцувачка облека Едно рамо за секвенци Меш Тул Флорен леотарски фустан
  • Обновено

Одасдо жени лирски костум за танцување Морден современа танцувачка облека Едно рамо за секвенци Меш Тул Флорен леотарски фустан

DEN 575.84

Исто така идеално да се носи на матурска забава, коктел, церемонија, банкет, Ноќта на вештерките, Божиќ, с

Kvysinly Девојки девојки Лебедово езеро балетски фустан Професионален камизол леотард Туту здолниште Изведба Балерина танцувачка
  • Обновено

Kvysinly Девојки девојки Лебедово езеро балетски фустан Професионален камизол леотард Туту здолниште Изведба Балерина танцувачка

DEN 1.33

Полиестер+мрежи Детски девојки против вратот на вратот на вратот на горниот дел од грбот, везени цветни

Нокмопо фустани за плажа за жени го прикриваат пролетниот моден плетиран туничен тркалезен врат печатен фустан со краток ракав
  • Обновено

Нокмопо фустани за плажа за жени го прикриваат пролетниот моден плетиран туничен тркалезен врат печатен фустан со краток ракав

DEN 274.08

Лесната ткаенина е мека, а не гледана, истегната ткаенина нуди голема удобност на вашата кожа во цела се�

Нокмопо Есенски Свадбен Гостин Фустани Женски Еднобојни Тркалезни Вратот А-Линија Долг Ракав Миди Фустан Пресече Партија Долг
  • Обновено

Нокмопо Есенски Свадбен Гостин Фустани Женски Еднобојни Тркалезни Вратот А-Линија Долг Ракав Миди Фустан Пресече Партија Долг

DEN 1.00

58" РАМО : 36 CM / 14 Чист ракав и дизајн на швајцарски точки додавајќи чувство на романса и елегантно на летни

lcepcy женски v-вратчето копче надолу плетено летни фустани скријте го стомакот облечен случајниот краток ракав замав миди фустани
  • Обновено

lcepcy женски v-вратчето копче надолу плетено летни фустани скријте го стомакот облечен случајниот краток ракав замав миди фустани

DEN 46.08

100% полиестер Повлечете го затворањето Машинско миење ♥ 【За големината】 : Ние сме азиска големина, рабо