• Обновено
Шон Кејси Кливленд Индијанците потпишаа автограмирана 8x10 фотографија w/COA - Автограмирани фотографии од MLB

Шон Кејси Кливленд Индијанците потпишаа автограмирана 8x10 фотографија w/COA - Автограмирани фотографии од MLB

DEN 527.84
Во магацинот.

Залиха

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Автограмирани фотографии од MLB. Индијците на Шон Кејси Кливленд потпишаа автограмирана 8x10 фотографија w/ COA Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, нема да биде вклучен холограм Шон Кејси. Меморијали на Кливленд Индијанци.

Основни карактеристики

Најдобри понуди