• Обновено
Данкан Фергусон го потпиша Евертон Фото - победник на ФА Купот Автограм - Автограмирани фудбалски фотографии

Данкан Фергусон го потпиша Евертон Фото - победник на ФА Купот Автограм - Автограмирани фудбалски фотографии

DEN 2927.84
Во магацинот.

Залиха

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Автограмирани фудбалски фотографии. Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Автограмирани фудбалски фотографии. Данкан Фергусон го потпиша Евертон Фото - победникот на ФА Купот Автограм Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, нема да биде вклучен холограм, меморија за Данкан Фергусон. Евертон Ф.Ц. меморијали.

Основни карактеристики

Најдобри понуди