• Обновено
Случајна кожна футрола за клип за појас за кожење на торбичката Вертикална носење заштитна компатибилна со Samsung Galaxy S7 - Galaxy Sky - Galaxy Sol - Galaxy Z

Случајна кожна футрола за клип за појас за кожење на торбичката Вертикална носење заштитна компатибилна со Samsung Galaxy S7

DEN 239.84
Во магацинот.

Залиха

Црна кожа носат страничен капакот на капакот на торбичката, ротирачкиот клип за ротирање на јамките. Премиум вертикална кожа за носење со високо квалитетна конструкција. Засилен клип за вртење на ременот се врти за да одговара на вашите потреби. Забелешка : Овој случај е само за голи телефон и нема да одговара со друг густ/гломазен случај на телефон. Може да одговара со тенок случај на кожа, но не е загарантирано. Внатрешноста се состои од мека постава за да го заштити телефонот од гребнатини или какви било можни штети. Боја : Црна. Материјал со кожа со висок степен : Го штити вашиот вреден телефон. Магнетски телефонски размавта : Безбедно и безбедно. Материјал : PU (Syntethic) кожа. Код за големина : VL-R1-LCALE-61 доаѓа во пакување на големо (пакет што не е мало). Црна кожа носат страничен капакот на капакот на торбичката, ротирачкиот клип за ротирање на јамките. Премиум вертикална кожа за носење на кожа. Висококвалитетна конструкција со зашивање на црна боја и запечатени споеви за издржливост и класичен добар изглед. Внатрешноста е обложена со црна мека ткаенина неопренови што го штити вашиот телефон од мали испакнатини и шок. Каменот за затворање на магнетно го одржува вашиот телефон безбедно во случајот. Изработка на квалитетна изработка и вклопување. Конструиран е квалитетен што ја прави торбичката трајна и лесно одржувана. Доаѓа во пакување на големо (пакет што не се мало).

Основни карактеристики

Најдобри понуди