• Обновено
Мобилни телефони Holsters 5.5 Универзална футрола за торбички за торбички за ротација на појас за ротација на појас || Компатибилен со iPhone 12, 12 Pro Max, 11, 11 Pro Max, XS Max, XR, 8 Plus Holder

Мобилни телефони Holsters 5.5 Универзална футрола за торбички за торбички за ротација на појас за ротација на појас || Компатибилен

DEN 1577.60
Во магацинот.

Залиха

● Безбеден и удобен начин да го носите вашиот мобилен телефон со вас. ● Наменет за лесен пристап додека го одржувате телефонот безбедно зачуван на колкот или половината. ● Достапно во најразлични стилови и големини за да се вклопат скоро секаков вид мобилен телефон. ● Направено од премиум материјали за издржливост и долговечност. ● Цврсти клипови и ленти го одржуваат вашиот телефон на место за време на ригорозна активност или движење. ● Безбеден и удобен начин да го носите вашиот мобилен телефон со вас. ● Наменет за лесен пристап додека го одржувате телефонот безбедно зачуван на колкот или половината. ● Достапно во најразлични стилови и големини за да се вклопат скоро секаков вид мобилен телефон. ● Направено од премиум материјали за издржливост и долговечност. ● Цврсти клипови и ленти го одржуваат вашиот телефон на место за време на ригорозна активност или движење. Барате безбеден и удобен начин да го носите вашиот мобилен телефон со вас? Не гледајте подалеку од нашиот избор на фудбали за мобилни телефони! Нашите фудбали се дизајнирани да обезбедат лесен пристап до вашиот телефон додека го чуваат безбедно зачувано на колкот или половината. Со различни стилови и големини на располагање, имаме футрола за да одговара на скоро кој било вид мобилен телефон. Без разлика дали претпочитате едноставен и рационализиран дизајн или повеќе солидна опција со дополнителна заштита, нашата селекција има нешто за секого. Нашите фудбали се направени од врвни материјали и се изградени за да траат. Тие се карактеризираат со цврсти клипови и ленти што го одржуваат вашиот телефон во место, дури и за време на ригорозна активност или движење. Плус, многу од нашите фудбали доаѓаат со дополнителни карактеристики како џебови за складирање на мали додатоци или лесен пристап до приклучоците за слушалки. Па, зошто да почекаме? Купете го нашиот избор на фудбали за мобилни телефони денес и започнете да уживате во практичноста и мирот што доаѓа со секогаш да го имате вашиот телефон близу! Мобилните телефони во рамките на 5,5инхејсизираат : 6,6 ”x 3,7” инчи на инчи*Внатрешната постава е изработена од меко влакна, сеопфатна заштита за вашиот телефон*2 слотови за картички го олеснуваат носењето лична карта, кредитни картички.*Силното магнетно затворање го штити вашиот телефон Од лизгање надвор.*360 ° Клип за ротирачки ремен.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Случајот за корпа за телефони Компатибилен со iPhone 11 Pro/XS/X Кожен ремен Клип торбичка, торбичка за куќиште на појас, компатибилен
  • Обновено

Случајот за корпа за телефони Компатибилен со iPhone 11 Pro/XS/X Кожен ремен Клип торбичка, торбичка за куќиште на појас, компатибилен

DEN 3.00

Фолч на клипови со клипови со корпа за телефон Стилскиот дизајн со мека внатрешна постава помага во заш�