• Обновено
Кожа од кожени футроли на појас за појас

Кожа од кожени футроли на појас за појас

DEN 0.33
Во магацинот.

Залиха

Црна вертикална кожна телефонска кутија за заштитна капа за појас на појас на футрола. Премиум вертикална кожа за носење со високо квалитетна конструкција. Засилен клип за вртење на ременот се врти за да одговара на вашите потреби. Внатрешноста се состои од мека постава за да го заштити телефонот од гребнатини или какви било можни штети. Забелешка : Овој случај е само за голи телефон и нема да одговара со друг густ/гломазен случај на телефон. Може да одговара со тенок случај на кожа, но не е загарантирано. Материјал со кожа со висок степен : Го штити вашиот вреден телефон. Магнетски телефонски размавта : Безбедно и безбедно. Материјал : PU (Syntethic) кожа. Доаѓа во пакување на големо (пакет што не се мало). Клип за појас. Клип за појас. Црна вертикална кожна телефонска кутија за заштитна капа за појас на појас на футрола. Премиум вертикална кожа за носење на кожа. Висококвалитетна конструкција со зашивање на црна боја и запечатени споеви за издржливост и класичен добар изглед. Внатрешноста е обложена со црна мека ткаенина неопренови што го штити вашиот телефон од мали испакнатини и шок. Каменот за затворање на магнетно го одржува вашиот телефон безбедно во случајот. Изработка на квалитетна изработка и вклопување. Конструиран е квалитетен што ја прави торбичката трајна и лесно одржувана. Доаѓа во пакување на големо (пакет што не се мало).

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Мобилни телефони Holsters 5.5 Универзална футрола за торбички за торбички за ротација на појас за ротација на појас || Компатибилен
  • Обновено

Мобилни телефони Holsters 5.5 Универзална футрола за торбички за торбички за ротација на појас за ротација на појас || Компатибилен

DEN 1577.60

● Безбеден и удобен начин да го носите вашиот мобилен телефон со вас ● Наменет за лесен пристап додека �