• Обновено
Заштитен случај компатибилен со случајот Samsung Galaxy A20S со 360 ° ротационен ременски клип, футрола за торбичка, воена оценка за воени одделенија за заштита на воени одде

Заштитен случај компатибилен со случајот Samsung Galaxy A20S со 360 ° ротационен ременски клип, футрола за торбичка, воена оценка

DEN 3.00
Во магацинот.

Залиха

Компатибилни модели : Нашиот телефон со тешка работа со шок -отпорен е совршено компатибилен со Samsung Galaxy A20s и се вклопува во телото. до моделот на наслов.). Целосна заштита на телото : Подиганите рабови од 1 мм се дизајнирани околу екранот и камерата. Сите овие ефикасно го намалуваат влијанието на паѓањето и се спротивставуваат на абразијата и гребнатинките. Дизајнот на заградите исто така ви овозможува да ги ослободите рацете, да обезбедите удобно искуство за гледање во секоја ситуација (гледање видео, видео, состаноци, учење) и да постигнете идеална удобност и стабилност. 360 ° Клип за ротирање на ременот : Прикачете ги клиповите за ремени, погодни компатибилни со трчање, планинарење, кампување или други спортови на отворено, заштита на вашиот телефон од случајно испуштање пукање!. Пресекувања компатибилни со јасен пристап до сите копчиња им овозможува на звучниците, камерата и дупката за полнење полесен пристап до карактеристиките и портите за блок на прашина, нечистотија и остатоци за да се направи долг животен век. Компатибилни модели : Нашиот телефон со тешка работа со шок -отпорен е совршено компатибилен со Samsung Galaxy A20s и се вклопува во телото. до моделот на наслов.). Целосна заштита на телото : Подиганите рабови од 1 мм се дизајнирани околу екранот и камерата. Сите овие ефикасно го намалуваат влијанието на паѓањето и се спротивставуваат на абразијата и гребнатинките. Дизајнот на заградите исто така ви овозможува да ги ослободите рацете, да обезбедите удобно искуство за гледање во секоја ситуација (гледање видео, видео, состаноци, учење) и да постигнете идеална удобност и стабилност. 360 ° Клип за ротирање на ременот : Прикачете ги клиповите за ремени, погодни компатибилни со трчање, планинарење, кампување или други спортови на отворено, заштита на вашиот телефон од случајно испуштање пукање!. Пресекувања компатибилни со јасен пристап до сите копчиња им овозможува на звучниците, камерата и дупката за полнење полесен пристап до карактеристиките и портите за блок на прашина, нечистотија и остатоци за да се направи долг животен век. Функција : ✔ Направено од врвни материјали што апсорбираат шок, се состои од мек TPU и тврд компјутер. Дво-во-еден дизајн на покритие Обезбедете супериорна заштита. И избегнување на анти-судир, отпорност на шок, отпорност на гребење, нелизгање, заштита на влијанија, максимална заштита на дизајни за заштита на вашиот мобилен телефон ✔ Екран и дизајни за заштита на фотоапаратот, подигнатите усни ќе ги заштитат екранот и камерата на вашиот телефон кога ќе легнат на табелата .✔ Заштитете го вашиот телефон, овој случај на целото тело обезбедува заштита од паѓање, шок и прашина, особено со четири армирани агли. Easy to grasp and anti slip design makes the phone easy to grasp.-The back buckle can be rotated and can be used as a horizontal or vertical case-This mobile phone case is anti-drop, anti-scratch, non-slip and anti -FINGERPRINT карактеристики.-Може целосно да го заштити уредот од нормални гребнатини, нечистотии, солзи и абење. Пакувантот вклучува : 1x компатибилен со случајот Samsung Galaxy A20s. Ако имате какви било прашања во врска со овој производ, ние ќе ви обезбедиме најдобра услуга и Решение, ве молиме контактирајте не по е -пошта.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Телефонски заштитник солиден најлон вертикален појас куќиште за торбички за торбички, универзална торба за носење половината
  • Обновено

Телефонски заштитник солиден најлон вертикален појас куќиште за торбички за торбички, универзална торба за носење половината

DEN 294.72

1.compatibalty со повеќето модели на телефони 2.Префект на вклопување со пристап до сите пристаништа и копчиња.

Случајот за корпа за телефони Компатибилен со iPhone 11 Pro/XS/X Кожен ремен Клип торбичка, торбичка за куќиште на појас, компатибилен
  • Обновено

Случајот за корпа за телефони Компатибилен со iPhone 11 Pro/XS/X Кожен ремен Клип торбичка, торбичка за куќиште на појас, компатибилен

DEN 3.00

Фолч на клипови со клипови со корпа за телефон Стилскиот дизајн со мека внатрешна постава помага во заш�