• Обновено
Колин Карирана Шема Флип Телефон Случај, За Huawei Mate 50 Случај 2022 Стент Функција Кожа Отпорна На Удари Фолио Капак Отпорен На Гребење, Кафеава

Колин Карирана Шема Флип Телефон Случај, За Huawei Mate 50 Случај 2022 Стент Функција Кожа Отпорна На Удари Фолио Капак Отпорен

DEN 3.33
Во магацинот.

Залиха

Материјал на производот : Висококвалитетна говедска кожа. Кариран дизајн на шема, станувајќи стил на мода, уникатни концепти за дизајн, го демонстрираат вашиот извонреден идентитет и вкус. Поедноставете го вашиот живот : можете да ја користите куќиштето на телефонот како држач за удар за да гледате видеа или филмови под најдобар агол. Умно конструиран со магнетен размавта што се преклопува преку предниот дел на екранот за да го заштити кога е затворен, спречувајќи гребнатини и нечистотија да влезат. Паметна Функција За Будење/Спиење : при отворање на куќиштето, вашиот уред се буди; при затворање на куќиштето, вашиот уред се враќа на спиење. Точна Прецизност : Точната прецизност може совршено да одговара на положбата на копчињата што е за лесен пристап до сите порти и копчиња. Поставата од микрофибер, отпорна на абење и отпорна на гребење, подобро ја штити задната обвивка на телефонот. Двојна заштита : 4-те агли можат ефикасно да апсорбираат удар или удар, заштитувајќи го вашиот уред од случајни капки и гребнатини. Подигнатите рабови помагаат да се спречат гребнатини на камерата и предниот екран. Применливи модели : Huawei Mate 50 Note : пред да го купите, ве молиме внимателно потврдете го моделот на вашиот телефонпроизвод материјал : висококвалитетен дизајн на шема на cowhide Plaid, станувајќи стил на мода, уникатни концепти за дизајн, демонстрирајте го вашиот извонреден идентитет и вкусможете да го користите куќиштето на телефонот како држач за удар за да гледате видеа или филмови под најдобар агол конструиран со магнетна размавта што се преклопува преку предниот дел на екранот за да го заштитите кога е затворен, спречувајќи гребнатини и Нечистотија да влезат во функцијата за паметно будење/спиење : при отворање на куќиштето, вашиот уред се буди; при затворање на куќиштето, вашиот уред се враќа во сон точна прецизност : точната прецизност може совршено да одговара на положбата на копчињата што е за лесен пристап до сите порти и копчињамикрофибер поставата, отпорна на абење и отпорна на гребење, подобро заштитете ја задната обвивка на заштитата на телефонската камера : малку подигнатите рабови спречуваат Триење На Камерата со рамни површини.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Хари Потер Равенклав Пергамент Волшебник Камен јас Кожа Книга Паричник Случај Покритие
  • Обновено

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Хари Потер Равенклав Пергамент Волшебник Камен јас Кожа Книга Паричник Случај Покритие

DEN 367.20

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран хари Потер производ Рачно изработена кожна конструкција.