• Обновено
SUANPOT за IPHONE X/XS 5.8 СО Rfid блокирање кожа Паричник Случај Кредитна Картичка Носителот, Флип Фолио Книга телефон случај Шок-Отпорен Покритие За Жени Мажи За Apple X/Xs случај

SUANPOT за IPHONE X/XS 5.8 СО Rfid блокирање кожа Паричник Случај Кредитна Картичка Носителот, Флип Фолио Книга телефон случај

DEN 303.84
Во магацинот.

Залиха

[Случајот со паричникот е дизајниран само за i Phoen X/XS 5.8 инчи] - - - НЕ ОДГОВАРА на IPHONE XS Max 6.5 "/ XR 6.1". Ако ви треба друг модел кожен паричник случај, кликнете на оној веднаш до насловот [Посетете Ја Продавницата СУАНПОТ]. [Функција за лизгање против кражба на кредитна картичка]- - оваа кожна кутија за паричник за i Phoen X/XS е дизајнирана да ги заштити информациите за вашите картички од кражба со блокирачки материјал од технологијата ЗА заштита НА РФИД, Повеќето Кредитни Картички, Дебитни Картички ,d Карти се поставени-во рфид чипот, читачот НА РФИД лесно може да ги прочита информациите за картичките на 10 стапки(околу 3 метри) без да ги допира. [Десет Бои За Избор И Вистинско Снимање] - - - сите слики од кожни паричници на i Phoen X/XS се во натура вистинско снимање, ве Молиме бидете сигурни дека информациите за купување!. [Избрана Стп Кожа ] - - - - - оваа кутија за паричник за i Phoen X/XS изработена од избрана СТП кожа за квалитет, Отпорна На Удари,цврстина и издржливост. [Голем Капацитет]-Практичен и Стилски. Белешки Џеб И Три Слотови За Картички за чување на вашите визит-картички, ЛИЧНА карта и некои белешки итн. Случајот Со паричникот е дизајниран Само За i Phoen X/XS 5,8 инчи - - - - НЕ ОДГОВАРА на IPHONE XS Max 6,5 "/ XR 6,1". Ако ви треба друг модел кожен паричник случај, кликнете На оној веднаш до насловот [Посетете Ја Продавницата SUANPOT] Десет Бои За Избор И Вистинско Снимање - - - сите слики на iphoen X/XS кожни паричници се во натура вистинско снимање, ве Молиме бидете сигурни дека информациите за купување! - Оваа кожна футрола за паричник за i Phoen X/XS е дизајнирана Да Ги Заштити информациите за вашите картички од кражба со блокирачки материјал на технологијата ЗА заштита НА РФИД, Повеќето Кредитни Картички, Дебитни Картички ,d Карти се поставени-во рфид чипот, читачот НА РФИД лесно може да ги прочита информациите за картичките на 10 стапки(околу 3 метри) без да ги допира. Избрани СТП Кожа - - - - - овој паричник случаи за i Phoen X/XS направени од избрани СТП кожа за квалитет,Отпорен На Удари, сила И издржливост Голем Капацитет -Практични и Стилски. Белешки Џеб И Три Слотови За Картички за чување на вашите визит-картички, ЛИЧНА карта и некои белешки итн.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Харулита Шема Пердуви Кожа Книга Паричник Случај Покритие Компатибилен Со Samsung
  • Обновено

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Харулита Шема Пердуви Кожа Книга Паричник Случај Покритие Компатибилен Со Samsung

DEN 367.20

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Харулита производ Рачно изработена кожна конструкција П�

Галакси З Флип 4 Случај, З Флип 4 Случај Симпатична Анти-Fall Шок-Отпорен Стилски Безжичен Полнење Поддршка Случај За Жени Девојки
  • Обновено

Галакси З Флип 4 Случај, З Флип 4 Случај Симпатична Анти-Fall Шок-Отпорен Стилски Безжичен Полнење Поддршка Случај За Жени Девојки

DEN 316.80

●Компатибилност● дизајниран само За Галакси З Флип 4 (Објавен 2022 Година) Оваа Футрола Samsung Galaxy Z flip 4 5g до

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Харулита Простор Фрактал Мандала Кожа Книга Паричник Случај Покритие Компатибилен
  • Обновено

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Харулита Простор Фрактал Мандала Кожа Книга Паричник Случај Покритие Компатибилен

DEN 1.00

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Харулита производ Рачно изработена кожна конструкција П�