• Обновено
Тешки Слајдови За Фиоки 12 инчи 50 инчни Тркачи Со Топчести Лежишта Целосно Продолжување, 2 Парчиња Телескопска Водилка Со Брава, Странично Монтирање, Капацитет на То

Тешки Слајдови За Фиоки 12 инчи 50 инчни Тркачи Со Топчести Лежишта Целосно Продолжување, 2 Парчиња Телескопска Водилка Со Брава,

DEN 446.40
Во магацинот.

Залиха

# Поширок и подебел тежок слајд : Максимална носивост : 140 кг. Челичната плоча со дебелина од 2 мм има стабилна структура, силна и не е лесна за деформација и оштетување. Подобрување на носивоста и работниот век. Целосно продолжен слајд на фиоката : долг лизгачки простор, можете тивко да ја отворите и затворите фиоката, непречено лизгајќи, погодно за складирање и поставување. Погоден за инсталација на која било фиока. Дизајн со брава : телескопска лизгачка шина со брава, специјално дизајнирана за фиоки. Спречете автоматско отворање и затворање. Практично и практично, лесно за контрола и цврсто фиксирано. И отпорен на абење : површината на металната лизгачка шина има карактеристики на антикорозија и долг работен век, и е издржлива и отпорна на абење. Погоден за сложена надворешна средина. Мултифункционален : лесен за инсталирање и отстранување. Погоден за сите фиоки, кујни и ормари, тастатура и слајдови за продолжување на масата, полици за товар, индустриски контејнери, каравани, камиони, модификација на автомобили сам. Технички Опис-Задебелена метална лизгачка шина, цврста и издржлива, силна носивост, со функција за заклучување, особено погодна за детска фиока и функција за модификација на автомобилот. Параметар на производот : Име : Фиока слајдови Материјал : ладно валани Челик Површинска обработка : анти-рѓа Третман материјал Дебелина : 2мм Слајдови Ширина : 53 мм Слајдови Дебелина : 19 мм слајд железнички големина : 250 мм до 1400 Мм Оптоварување Капацитет : 140кг} пакетот вклучува : 1 пар водичи за фиоки (2 парчиња) Забелешка : завртките за Монтирање не се вклучени. Овој производ користи завртки од 5 мм. ако сте задоволни со нашите слајдови и услуги на кабинетот, ве молиме да ни дадете рејтинг со пет ѕвезди. Многу важно за нас. ви благодарам многу.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Хомојојо 3 Биро Фиоки Фиоки Тешки Фиока Слајдови 3 Делови Фиока Водич Водич Лизгач Слајд Железнички Поправка Делови Згусне Црна
  • Обновено

Хомојојо 3 Биро Фиоки Фиоки Тешки Фиока Слајдови 3 Делови Фиока Водич Водич Лизгач Слајд Железнички Поправка Делови Згусне Црна

DEN 267.68

Слајдови За Фиоки За комоди : со дизајн на тока, овие решетки за слајдови лесно се откачуваат погодно за �

Нерѓосувачки Челик Фиока Слајдови Топката Водич Неми Анти-рѓа Кабинетот Згусне Фиока Тркачи Слајд Железнички Мебел Хардвер Фитинзи
  • Обновено

Нерѓосувачки Челик Фиока Слајдови Топката Водич Неми Анти-рѓа Кабинетот Згусне Фиока Тркачи Слајд Железнички Мебел Хардвер Фитинзи

DEN 0.67

Боја : Сребрена Пакетот Вклучува : 1 х Фиока Песна Анти ' рѓа, Неми, отпорни На Корозија Детали За Големина

Аексит 16 Должина Кабинет Хардвер Целосно Продолжен Топчести Лежишта Елиминација На Бучава Затвори Фиока Слајдови Слајд 2 парчиња
  • Обновено

Аексит 16 Должина Кабинет Хардвер Целосно Продолжен Топчести Лежишта Елиминација На Бучава Затвори Фиока Слајдови Слајд 2 парчиња

DEN 3.00

Име На Производот : Фиока Слајд; Материјал : Метал Тежина : 578гр; Содржина На Пакетот : 2 парчиња слајд за фи

Тешки Слајдови За Фиоки, Телескопски Слајд Со Брава, Слајд Со Топка Со Мек Уред За Амортизација На Затворање, Трикратно Целосно
  • Обновено

Тешки Слајдови За Фиоки, Телескопски Слајд Со Брава, Слајд Со Топка Со Мек Уред За Амортизација На Затворање, Трикратно Целосно

DEN 1698.40

€●Сигурна лизгачка брава● Неверојатно, има копче за заклучување на едната страна од лизгачката брава