• Обновено
Плажа Бран Виткање Железо И Јонски Фен За Коса

Плажа Бран Виткање Железо И Јонски Фен За Коса

DEN 1598.40
Во магацинот.

Залиха

Направете Бранови На Плажа Побрзо : железото џамбо вејвер може да се пофали со три големи керамички буриња од 1,25 инчи, дизајнирани да создадат длабоки, сјајни, живи бранови за неколку минути, дури и ако немате искуство. Исушете Брзо без Повредена Коса : 1600w јонски фен за коса со голема брзина на ротирање, ви овозможува да ја исушите косата во рок од 5 минути. Моќниот јонски фен за коса користен ADC Мотор го оптимизира протокот на воздух и ја намалува дисперзијата, за максимални перформанси додека ја заклучува влагата за здрава, хидрирана.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Прилагодлив Држач За Фен За Коса Држач За Виткање На Ѕид Фен За Коса Издржлив Пренослив Удар Бесплатен 5 Раце Слободен Фен Решетка,
  • Обновено

Прилагодлив Држач За Фен За Коса Држач За Виткање На Ѕид Фен За Коса Издржлив Пренослив Удар Бесплатен 5 Раце Слободен Фен Решетка,

DEN 0.33

●Универзален● : дијаметарот на стегачот е околу 5 см, погоден за повеќето фен за коса ●Прилагодлив q : пр

Пол Браун Хаваи Макани Јонски Фен За Коса-Професионален Пренослив Фен за Коса Со Дифузери-Двојни Брзини/3 Поставки За Топлина-Издржливиот
  • Обновено

Пол Браун Хаваи Макани Јонски Фен За Коса-Професионален Пренослив Фен за Коса Со Дифузери-Двојни Брзини/3 Поставки За Топлина-Издржливиот

DEN 0.67

Керамички ФЕН : Користејќи професионална квалитетна керамичка технологија и далечна инфрацрвена топли

Професионални Преносни Додатоци За Жени Кадрава Коса Лесен Дизајн Фен За Коса Домашна Верзија 1,8 Метри Единечна воздушна млазница
  • Обновено

Професионални Преносни Додатоци За Жени Кадрава Коса Лесен Дизајн Фен За Коса Домашна Верзија 1,8 Метри Единечна воздушна млазница

DEN 2.00

Електростатските негативни јони без лисја не го оштетуваат Приклучокот за фен за коса спецификации : На