• Обновено
20 ПАРЧИЊА Фаќа Врата, Фитепро Двоен Валјак Силен Држач За Шкаф За Кабинети Со Завртки За Инсталација, Брава За Врата За Кабинет За Мебел Шкаф За Кабинет

20 ПАРЧИЊА Фаќа Врата, Фитепро Двоен Валјак Силен Држач За Шкаф За Кабинети Со Завртки За Инсталација, Брава За Врата За Кабинет

DEN 223.84
Во магацинот.

Залиха

●Материјал За брава ● валани челични валјаци со печат, цинк поцинкуван, издржлив за употреба. € Висококвалитетен Ролери● Најлон ролери за непречено лизгање. Отворањето и затворањето нема да направат бучава. ●Лесен за инсталирање вклучени завртки.Само означете ја положбата за инсталација и затегнете ги завртките. ●Класична Брава На Вратата Е Одлична за секој комода или кабинет,бравата на вратата на р.в. Ако вашиот производ има било каков проблем во рок од 18 месеци, ве молиме контактирајте не слободно, ние со гордост нудиме ексклузивни 45-дена кавга-бесплатно враќање на средствата во текот на сите производи.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Анголија 4 парчиња Функција И Допир Кујна На Уред Не-Кабинет Магнетни Со Притисни Заклучување Лизгачки Само - Должност Заклучување
  • Обновено

Анголија 4 парчиња Функција И Допир Кујна На Уред Не-Кабинет Магнетни Со Притисни Заклучување Лизгачки Само - Должност Заклучување

DEN 288.00

АПС Мини СОВЕТ Лесно ракување : лесна за отворање врата на кабинетот со еден допир Робустен и издржлив, п

Еекит 16 Пакет Магнетна Врата Фати, Ултра Тенок Кабинет Магнетни Фати Лепило Магнетна Врата Тока За Кабинетот Фиока Кујна Плакарот
  • Обновено

Еекит 16 Пакет Магнетна Врата Фати, Ултра Тенок Кабинет Магнетни Фати Лепило Магнетна Врата Тока За Кабинетот Фиока Кујна Плакарот

DEN 63.84

УЛТРА ТЕНОК ДИЗАЈН : магнетниот улов на кабинетот е дебел само 3,8 мм со магнет од 15 килограми Можете дури

Алис 4-Пакет Црна Врата Магнетни Фати, Кабинетот Мебел Плакарот Фаќа Бравата Со Силна Магнетни, Изработени Од Нерѓосувачки Челик
  • Обновено

Алис 4-Пакет Црна Врата Магнетни Фати, Кабинетот Мебел Плакарот Фаќа Бравата Со Силна Магнетни, Изработени Од Нерѓосувачки Челик

DEN 1.33

Име На Производот : Кабинетот Вратата Фати Материјал : Нерѓосувачки Челик Големина : Главно Тело : 46х16х12м