• Обновено
Срамежната тркалезна таблета од не'рѓосувачки челик цигара од цигара, четкано сребро

Срамежната тркалезна таблета од не'рѓосувачки челик цигара од цигара, четкано сребро

DEN 1116.80
Во магацинот.

Залиха

♥ Големина : 8,8*6,8 см. ♥ Некомпромисно внимание, вкус на моден шарм, абење отпорен на абење, не 'рѓа, лесен за чистење. ♥ пепелта со отстранлив дизајн на капачето за завртки, играње на саѓи кога чадот може да се запечати, одделена структура, складирањето на пепел и пепел може да се одвои, лесен за чистење. ♥ Дизајнот на слотот е компактен, цигарите се стабилни и погодни за употреба на автомобили. ♥ Внатрешниот wallид на убав процес на цртање, абењето не е 'рѓа, мазно без закопчиња не висат раце. Име на производот : Ештрајс од не'рѓосувачки челик : 8,8*6,8cmcolour : Silver Material : Не'рѓосувачки Steelfunction : Погоден за вчитување на пепел, цигари, остатоци. Погоден за висок вкус на People Perfect за мала маса или внатрешен двор за да уживате во чад со вашите пријатели! Еко-пријателски материјал, да го направите вашиот живот полесен и удобно-материјал мек, не лош, отпорен на висока температура, а не деформација, лесен за чистење.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Шипт Аштрај Ештрај Браун Шампањ креативна канцеларија дневна соба хотелска личност Тренд мултифункционално кристално транспарентно
  • Обновено

Шипт Аштрај Ештрај Браун Шампањ креативна канцеларија дневна соба хотелска личност Тренд мултифункционално кристално транспарентно

DEN 425.60

> Материјал : стакло, рачно изработено, многу издржлив, модерен минималистички стил Дизајн : роман, симпа�

Перола стаклени пепелници за цигари со капак, преносен декоративен модерен пепелник за внатрешна канцеларија во затворен простор
  • Обновено

Перола стаклени пепелници за цигари со капак, преносен декоративен модерен пепелник за внатрешна канцеларија во затворен простор

DEN 1348.80

【Премиум материјал】 Оваа пепел е изработена од висококвалитетно стакло Изгледа како декорација, мног�

Цигари од пепелници Клоизон Емајл Ештрај Рачно изработен месинг од пепел мултифункционална клоизона емајл боја држач за пепел
  • Обновено

Цигари од пепелници Клоизон Емајл Ештрај Рачно изработен месинг од пепел мултифункционална клоизона емајл боја држач за пепел

DEN 729.60

Издржливиот, висококвалитетен и нов дизајн, исклучителната занаетчиство додадете повеќе забава во ваш�

Татко ми карпи убаво во форма на дебели стаклени пепелници класичен тркалезен држач за цигари канцеларија за десктоп декорација
  • Обновено

Татко ми карпи убаво во форма на дебели стаклени пепелници класичен тркалезен држач за цигари канцеларија за десктоп декорација

DEN 299.04

Стакло Поддршката за пепел е транспарентна и мазна, не боли раце, без меурчиња Прекрасните кристални до�

Пепелници за цигари змеј шема кристално стакло стаклена лента за пепел пушење држач за пепел за домашна канцеларија табела на
  • Обновено

Пепелници за цигари змеј шема кристално стакло стаклена лента за пепел пушење држач за пепел за домашна канцеларија табела на

DEN 351.84

Кристално стакло Материјал : Нашите стаклени пепелници се изработени од еколошки стакло без олово, крис

Пепелници за цигари сончогледи цветаат образец кристално стакло стаклена лента за пепел пушење држач за пепел за дома хотелска
  • Обновено

Пепелници за цигари сончогледи цветаат образец кристално стакло стаклена лента за пепел пушење држач за пепел за дома хотелска

DEN 351.84

Кристално стакло Материјал : Нашите стаклени пепелници се изработени од еколошки стакло без олово, крис