• Обновено
Филипински Филипини знаме на знамето на екипажот на екипажот на екипажот

Филипински Филипини знаме на знамето на екипажот на екипажот на екипажот

DEN 383.20
Во магацинот.

Залиха

50% полиестер, 50% памук. Направени во САД и увезени. Повлечете го затворањето. Машинско миење, суво на линија, суво суво на ниско ниво. Производите на Cybertela се дизајнирани и печатени 100% во Америка. Материјалите на производот може да бидат увезени од други земји за да ги задржат цените на ниско ниво. Производ на САД. Информации за големина- Погледнете ја табелата со големина на сликите на списокот за димензиите на производот. Бидејќи сите не се сите брендови, ние силно ве охрабруваме да ја користите табелата за големина на сликите за да ја одредите точната големина. Материјал- џемперот за џемпери на вратот на екипажот е направен со 50/50 памучна мешавина од полиестер, Sport Grey е 40% памук, 60% полиестер. Двојно-шевовите на игли низ целиот свет. Cybertela обезбедува највисок квалитет на производ по најниска можна цена. Дизајните на Сибертела се одлични за секој празник, совршена идеја за подароци за вас или пријател. Најдобро за Божиќ, родендени, Ден на таткото за тато, Денот на мајката за мама, 4 јули и совршен подарок за вашиот брат или сестра. Покажете loveубов кон вашата земја, Национален дизајн на гордоста. Овие џемпери на екипажот се совршени за вашето секојдневно секојдневно носење. Овој трендовски дизајн е оригинален и прави совршен додаток на гардеробата. Дизајнот на џемпер на вратот на екипажот е како што е прикажано на списокот погоре. Забележете дека големината на дизајнот може да варира во зависност од таа големина што ја нарачувате. Овие екипи се во машка големина, но имаме многу жени клиенти кои ги купуваат и овие. Овие џемпери на екипажот се изработени со мешавина од памук од 50/50 памук, а спортската сива боја е направена со 40% памук и 60% мешавина од полиестер. За да се зачува квалитетот на дизајнот, препорачуваме да го миете производот однадвор на нежен циклус со ладна или млака вода. Можете или да се сувате суво ниско или да се исуши линијата.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Пајаит Црвен Качулка За Кучиња чивава: Чувајте Го Вашето Кученце Топло И Стилски Со Печатен Дуксер Само Куче, Облека За Миленичиња
  • Обновено

Пајаит Црвен Качулка За Кучиња чивава: Чувајте Го Вашето Кученце Топло И Стилски Со Печатен Дуксер Само Куче, Облека За Миленичиња

DEN 1.00

Качулката За Кучиња Paiaite Red chihuahua може да се користи за различни прилики, како што се обични излегувања со

Womenените долна облека Топ симпатична кошула Дебела руно долга ракав Дедо Мраз Обичен топол екипаж Шерпа-обложена џемпер врвови
  • Обновено

Womenените долна облека Топ симпатична кошула Дебела руно долга ракав Дедо Мраз Обичен топол екипаж Шерпа-обложена џемпер врвови

DEN 984.00

Јакни за дожд за жени водоотпорна тексас јакна жени без ракави активни американски палто жени плус голе

Womenените долги ракави кошула кошула блуза каузална лабава долга ракав пад на врвовите паѓаат модни врвови скокови на врвовите
  • Обновено

Womenените долги ракави кошула кошула блуза каузална лабава долга ракав пад на врвовите паѓаат модни врвови скокови на врвовите

DEN 1142.40

Ноќта на вештерките маица Ц кошула кафеава кошула сина поло маици за мажи за мали деца со копче надолу к�