• Обновено
Сите Намени Јога Мат Вежба &засилувач; Тренингот Мат За Јога, Црн Шеќер Черепот Цвет

Сите Намени Јога Мат Вежба &засилувач; Тренингот Мат За Јога, Црн Шеќер Черепот Цвет

DEN 767.84
Во магацинот.

Залиха

Здрав Материјал-Изработен од тпе материјал (без ПВЦ И ЕВА), 100% нетоксичен и еколошки, со ефект против лизгање и отпорен на абење. Големина - постојат две големини за избор, 183х61см (дебелина 0,6 см) и 80х183 см (дебелина 0,8 см). Употреба-Погоден За јога, Пилатес, вежбање на подот и други спортови, исто така погоден за носење при патување. Упатства за нега-исчистете го Местото со влажна крпа со ладна вода и благ детергент, Исушете рамно. Ве молиме не изложувајте на сонце подолг временски период. Ексклузивно Прилагодување-обезбедуваме бесплатна услуга за прилагодување, само испратете ни ги сликите што ви се допаѓаат! (пикселите на сликата треба да бидат најмалку 5000х5000). Ако имате било какви прашања пред купување или по добивањето на производот, можете да ни кажете. Ќе се потрудиме да го решиме вашиот проблем и би сакале да ги слушнеме вашите предлози додека се обидуваме да направиме подобро.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Ndkmehfoj крокодил животински преклопување гимнастика мат јога матна подлога без лизгање тежина водоотпорен спортски душек вежба
  • Обновено

Ndkmehfoj крокодил животински преклопување гимнастика мат јога матна подлога без лизгање тежина водоотпорен спортски душек вежба

DEN 783.84

{Прилика} : Се користи за јога, пилатес, вежба за подот Се чувствувате самоуверено и стабилно во вашите по

ЛЕВЕИС Јога Мат Симпатична Животинска Мајмун Розова Дебела Нелизгачка Вежба Тренингот Душеци За Домашна Теретана Кат Патување
  • Обновено

ЛЕВЕИС Јога Мат Симпатична Животинска Мајмун Розова Дебела Нелизгачка Вежба Тренингот Душеци За Домашна Теретана Кат Патување

DEN 767.84

Димензија : 61х183х0, 6см / 80х183х0, 8см Лесната карактеристика е лесна за носење кога одите во теретана или па�

Змеј меч балон животински премија дебел јога мат Еко пријателска гума здравје и фитнес не лизгачки душек за сите видови на јога
  • Обновено

Змеј меч балон животински премија дебел јога мат Еко пријателска гума здравје и фитнес не лизгачки душек за сите видови на јога

DEN 1.33

【Еко пријателски материјал】 Мат со јога е изработен од високо квалитетен материјал за TPE, а TPE има голем

ЏРОУ Јога Мат Делфин Скокање Скокање Од Сјаен Зајдисонце Морска Вода Површина Природни Пилатес Вежба Мат Еко Пријателски Салата
  • Обновено

ЏРОУ Јога Мат Делфин Скокање Скокање Од Сјаен Зајдисонце Морска Вода Површина Природни Пилатес Вежба Мат Еко Пријателски Салата

DEN 2.00

ДИМЕНЗИИ : 72"Л х 24" Ш х 6мм Дебелина МАТЕРИЈАЛ : јога мат е направен со нов materialопријателски материјал НА Т�

Зибзех Градот Мапа Премиум Дебела Јога Мат Еко Пријателски Гума Здравје&засилувач; Фитнес Нелизгачки Мат За Сите Видови На Вежбање
  • Обновено

Зибзех Градот Мапа Премиум Дебела Јога Мат Еко Пријателски Гума Здравје&засилувач; Фитнес Нелизгачки Мат За Сите Видови На Вежбање

DEN 847.84

●Еколошки Материјал●јога душекот е изработен од висококвалитетен тпе материјал, а ТПЕ има висока густ

Јогасана Органски Памук Јога Мат-Еко-Пријателски Рачно Ткаени Килим - Не Се Лизга &засилувач; Дебели За Секојдневна Фитнес Дома-Удобно
  • Обновено

Јогасана Органски Памук Јога Мат-Еко-Пријателски Рачно Ткаени Килим - Не Се Лизга &засилувач; Дебели За Секојдневна Фитнес Дома-Удобно

DEN 2.67

ЗЕМЕТЕ ЗАФАТ НА ВАШИОТ МАТУморни од лизгање на вашиот мат? Кога се лизгаат пластични / гумени душеци, наш

Зибзех Шарени Акварел Зебра Премиум Дебела Јога Мат Еко Пријателски Гума Здравје&засилувач; Фитнес Нелизгачки Мат За Сите Видови
  • Обновено

Зибзех Шарени Акварел Зебра Премиум Дебела Јога Мат Еко Пријателски Гума Здравје&засилувач; Фитнес Нелизгачки Мат За Сите Видови

DEN 1.00

●Еколошки Материјал●јога душекот е изработен од висококвалитетен тпе материјал, а ТПЕ има висока густ