• Обновено
Cortool 6-1/4 инчи дупка со тешка арбор, 1,2 инчи за сечење длабочина HSS двометална дупка за дупчење за дупчење за непречено сечење во табли со дрвени дупки пластичен сув ид

Cortool 6-1/4 инчи дупка со тешка арбор, 1,2 инчи за сечење длабочина HSS двометална дупка за дупчење за дупчење за непречено

DEN 334.24
Во магацинот.

Залиха

? 1 x 6-1/4 "Дупка, 1 x 7/16" Hex Shank Arbor, 3 x 1/4 "Центарски битови, 1 x 5/32" Ален клуч. Чувајте ја вежбата малку во контакт со површината за сечење директно со мала брзина. Одвојте некое време за да се намали пилата, за да можете да добиете мазен и чист круг. ? Пиланата дупка со дупка е изработена од M3 со голема брзина челик и двометална, со поголема цврстина (≥65ч), поголема цврстина, поголема јачина на сечење и посилна отпорност на абење. Исто така, изградено докажување на 'рѓа за повторна употреба. Се сече длабочина од 1,2 инчи. ? Оваа пила за дупки може да исече дупка што е со дијаметар од 6,25 инчи во дрво, иверица, пластика, сув wallид, мек гипс, табли со корпи, акрилни табла, тенки метали (во рамките на 1/4 инчи), и др. Покрај дупките за сечење За конзервирани светла или вдлабнати светла, пиланите пили се исто така погодни за домашни проекти на воздушни канали, звучници, тавански ламби, итн.? Cortool обезбедува 100% гаранција за 60-дневна гаранција и 24 часа услуга на клиентите. ? Висококвалитетниот дво-метален сечило и променливиот терен остри заби на HSS се комбинираат со не-обврзувачки дизајн на чист раб, обезбедуваат мазно и чисто сечење на сечилото за пила на дупката.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Сечење за дупки за цевки, со голема брзина, отпорни на отвори за отвори за дупки за абење, сет за прашина, издржани разни големини
  • Обновено

Сечење за дупки за цевки, со голема брзина, отпорни на отвори за отвори за дупки за абење, сет за прашина, издржани разни големини

DEN 3.33

Вклучени алатки : Вклучува 3 парчиња пили за дупки, 2 натписи, хексадецимален клуч, 2 вежби за лоцирање и т�