• Обновено
Сумераин мат црна тапа за бања, единечна рачка за монтирање на wallидови и груби во вентил вклучен, дизајн со лева рака

Сумераин мат црна тапа за бања, единечна рачка за монтирање на wallидови и груби во вентил вклучен, дизајн со лева рака

DEN 2016.00
Во магацинот.

Залиха

Модел : S1389 Di-LH. Име на производот : wallидна тапа за бања. Функција : За корисници со лева рака. Материјал : месинг. Заврши : Мат црно. 1. Ако сте навикнати да ја користите левата рака, дали честопати се чувствувате незгодно да користите редовни чешми? Оваа тапа за бања за монтирање на wallидови е специјално дизајнирана за корисници со лева рака. Единечна рачка со лева рака е ергономска за да одговара на вашата рака и го олеснува работењето и ефикасно. 2. Матната црна када од тапа ќе се спротивстави на корозијата и оцрнувањето преку секојдневната употреба. Работи со кој било стил на украсување. 3. Месинг за месинг на месинг вклучен во оваа тапа за бања. Цврсто месинг тело за да се спречи кертриџот на 'рѓа и корозија.Керамички диск за мазни перформанси. 4. Во согласност со стандардите за енергетска комисија во Калифорнија (ЦИК). 5. За да заштедите време и дополнителен трошок, ве молиме покажете го вашиот водоводџија за инсталација видео под главната слика на страницата со производи пред инсталацијата и ве молиме, чувајте го упатството за корисникот правилно за идната потреба. 1. Ако сте навикнати да ја користите левата рака, дали честопати се чувствувате незгодно да користите редовни чешми? Оваа тапа за бања за монтирање на wallидови е специјално дизајнирана за корисници со лева рака. Единечна рачка со лева рака е ергономска за да одговара на вашата рака и го олеснува работењето и ефикасно. 2. Матната црна када од тапа ќе се спротивстави на корозијата и оцрнувањето преку секојдневната употреба. Работи со кој било стил на украсување. 3. Месинг за месинг на месинг вклучен во оваа тапа за бања. Цврсто месинг тело за да се спречи кертриџот на 'рѓа и корозија.Керамички диск за мазни перформанси. 4. Во согласност со стандардите за енергетска комисија во Калифорнија (ЦИК). 5. За да заштедите време и дополнителен трошок, ве молиме покажете го вашиот водоводџија за инсталација видео под главната слика на страницата со производи пред инсталацијата и ве молиме, чувајте го упатството за корисникот правилно за идната потреба.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Сахро тапи, чешми за вода, миксер од басен чешма за бања, топли и ладни миксери за миксери, чешми за миксери со единечна рачка/хром/четки
  • Обновено

Сахро тапи, чешми за вода, миксер од басен чешма за бања, топли и ладни миксери за миксери, чешми за миксери со единечна рачка/хром/четки

DEN 2640.80

➹уничен стил на дизајн : Оваа чешма е совршен додаток за вашата бања со впечатлив изглед, мазни заоблени

Антички црвен бакар месинг wallид монтиран кујна влажна лента бања мијалник за мијалник за миклет миксер допрете двојни керамички
  • Обновено

Антички црвен бакар месинг wallид монтиран кујна влажна лента бања мијалник за мијалник за миклет миксер допрете двојни керамички

DEN 1.67

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово

Whlmyh мијалник допрете , кујнски мијалник за бања допрете , басени со басен антички бања мијалник за мијалник со единечна рачка
  • Обновено

Whlmyh мијалник допрете , кујнски мијалник за бања допрете , басени со басен антички бања мијалник за мијалник со единечна рачка

DEN 2.33

Материјали : Фина структура на бакар, керамички филтер, без капе, издржлив, погоден за долгорочен контак�