• Обновено
Заштита за заштита на VR за -кулус потрага 2, анти -кора VR заштита на кожа силиконски куќиште за -кулус потрага 2 додатоци за заштитник на капачето на школка

Заштита за заштита на VR за -кулус потрага 2, анти -кора VR заштита на кожа силиконски куќиште за -кулус потрага 2 додатоци

DEN 1.00
Во магацинот.

Залиха

Изработено од ултра-тенки силиконски материјал, ултра-оддалечен, цврст и има долг животен век. Може ефикасно да го заштити вашиот уред од стружења, прашина и абење и солза на секој ден употреба!. Специјално е дизајниран за roculus Quest 2. Лесен и едноставен за инсталирање и отстранување. Само заштитно покритие, други додатоци демо на сликата не се вклучени!. Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на квалитет : Изработено од ултра-тенки силиконски материјал, ултра извлечен, цврст и има долг животен век. ! Специјално е дизајниран за roculus Quest 2. Лесно и едноставно за инсталирање и отстранување. Протективно покритие, Демо на други додатоци на сликата не се вклучени! Спецификации : Тип на ставка : Заштитна покривка Материјал : Силиконеколор : Бело, црно (по избор) компатибилен Модели : за -кулус потрага 2quantity : 1 PCNote : Без пакет за малопродажба. Трансманција : 1 CM = 10mm = 0,39inchplease Дозволете грешка од 0-1cm поради рачно мерење. PLS осигурете се дека не ви пречи пред да понудите. Да се ​​направи разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x заштитен капак.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

ЧУВАЊЕ ТЕНДИКОКО Со Патент Голем Надворешен Ффис Тип Пренослив Капацитет За Крпи За Жени Торба Чанта За Пелени Санитарна Паричник
  • Обновено

ЧУВАЊЕ ТЕНДИКОКО Со Патент Голем Надворешен Ффис Тип Пренослив Капацитет За Крпи За Жени Торба Чанта За Пелени Санитарна Паричник

DEN 0.33

Совршен за девојки и жени додека патуваат и на отворено Дизајнот со патент е практичен, ја штити пеленат