• Обновено
Замена На Лцд-Екран Прилагодување DIY Додатоци Mod Комплети, Hispeedido Позадинско Осветлување Дисплеј Позадинско Осветлување Плоча Компатибилен Со Игра Момче Adavancegba Кон?

Замена На Лцд-Екран Прилагодување DIY Додатоци Mod Комплети, Hispeedido Позадинско Осветлување Дисплеј Позадинско Осветлување

DEN 1055.84
Во магацинот.

Залиха

10 Осветленост и 8 боја прилагодливи. Ажурирајте ја конзолата со контрола на допир. Компатибилен со 32pin и 40pin матичната плоча. 4 пиксели до 1 пиксел, ја прави вашата конзола поинтересна. Лесна инсталација. Пакетот Вклучува : Плоча На Екранот*1, стаклен лен*1, пхб*1, алатка за завртки*2(не ја вклучува конзолата). Ова е плоча за пхб со комплети за задно осветлување на екранот за GBA конзола, за да ја ажурирате вашата ретро конзола со повеќе функции, како што се контрола на допирање, промена на бојата и прилагодување на осветленоста. Ќе ви биде поинтересно со нашите комплети за мод.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

ЧУВАЊЕ ТЕНДИКОКО Со Патент Голем Надворешен Ффис Тип Пренослив Капацитет За Крпи За Жени Торба Чанта За Пелени Санитарна Паричник
  • Обновено

ЧУВАЊЕ ТЕНДИКОКО Со Патент Голем Надворешен Ффис Тип Пренослив Капацитет За Крпи За Жени Торба Чанта За Пелени Санитарна Паричник

DEN 0.33

Совршен за девојки и жени додека патуваат и на отворено Дизајнот со патент е практичен, ја штити пеленат