• Обновено
Полнач ЗА контролер FLAREFLAME PS5, Приклучок За Полнење За Playstation 5 / PS5/ Контролер, Приклучна Станица ЗА Полнење OIVO PS5 СО 2 USB-C Адаптер СО LED Индикатор

Полнач ЗА контролер FLAREFLAME PS5, Приклучок За Полнење За Playstation 5 / PS5/ Контролер, Приклучна Станица ЗА Полнење OIVO

DEN 337.60
Во магацинот.

Залиха

?Специјален Дизајн Компатибилен Со Playstation 5 PS5 Контролер : Специјално дизајниран За Playstation 5 игра контролер. Тоа може да наплаќаат 2 PS5 контролори истовремено. Двата контролори На Dual Sense се наплаќаат истовремено за помалку од 4 часа. ?Одличен Чип За Сигурен : : Издржливиот акрилик и телото на СТОМАЧНИТЕ мускули обезбедуваат сигурност. Вградена интелигентна интеграција на чипови, безбедност со преполнет или заштитник од краток спој, интелигентното коло може автоматски да ја прекине моќноста за безбедност. ?Безбедно и Сигурно : станицата за Полнење има корист од интелигентен заштитен чип, дизајниран да спречи прекумерна струја,прекумерна топлина, прекумерен напон, краток спој како мерка на претпазливост. Никогаш не преполнувајте ги контролорите PS5. ?Лесен За Употреба : со два конектори од типот ц за анти-гребење, станицата за полнење е лесна за употреба, само приклучете ги конекторите од типот ц во контролорите со двојна смисла, потоа ставете ги на станицата за полнач ps5 контролер и таа е подготвена да оди. ?Поддршка за гаранција : извор НА енергија 5 V/2 A ќе даде двојна брзина на полнење и целосно полнење на 2 часа. Обезбедуваме гаранција за една година и гаранција за доживотна поддршка, ако имате какви било прашања во врска со станицата за полнење со брз двоен КОНТРОЛЕР PS5, ве молиме контактирајте не, професионален тим за услуги на клиентите ќе одговори на вашето прашање во рок од 24 часа. Специјално дизајниран За Playstation 5 игра контролер. Тоа може да наплаќаат 2 PS5 контролори истовремено. Двете dualsense контролори наплаќаат истовремено во под 4 часа Технички Спецификации Номинален Влезен Напон - 5v Dc Ефикасност На Пренос - Q 80% Номинална Влезна Струја - 2a Номинален Напон На Полнење - 5v dc контролер време На Полнење - 4h* Номинална Излезна Струја - 600ma Максимум Стојат Со Потрошувачка На Енергија - 0.4 W *времето На Полнење може да варира од контролер до контролер И во зависност од содржината на пакетот извор На енергија : duo-Полнач пристаниште usb-c адаптер x 2 usb-c До Usb-Прирачник За Кабел Нашиот Нов Ажуриран Пристаниште ЗА Полнење СО Брз двоен ps5 Контролер Ќе Му Даде На ВАШИОТ Ps5 КОНТРОЛЕР Безбедно и Брзо Полнење. Извор НА енергија 5 V/2 A ќе даде двојна брзина на полнење и целосно полнење на 2 часа. Обезбедуваме гаранција за една година и гаранција за доживотна поддршка, ако имате какви било прашања во врска со станицата за полнење со брз двоен КОНТРОЛЕР PS5, ве молиме контактирајте не, професионален тим за услуги на клиентите ќе одговори на вашето прашање во рок од 24 часа.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

ИВБЛ-ВХ 2.5 Во Цврсто Бакелитско Рачно Тркало Со Рачка Машини За Рачни Тркала Додатоци За Мелење Машина За Струг Брусилки, Рачка
  • Обновено

ИВБЛ-ВХ 2.5 Во Цврсто Бакелитско Рачно Тркало Со Рачка Машини За Рачни Тркала Додатоци За Мелење Машина За Струг Брусилки, Рачка

DEN 140.64

Широка Примена : Широко се користи во индустриски машински алати, како што се машина за мелење, стругови,

ЧУВАЊЕ ТЕНДИКОКО Со Патент Голем Надворешен Ффис Тип Пренослив Капацитет За Крпи За Жени Торба Чанта За Пелени Санитарна Паричник
  • Обновено

ЧУВАЊЕ ТЕНДИКОКО Со Патент Голем Надворешен Ффис Тип Пренослив Капацитет За Крпи За Жени Торба Чанта За Пелени Санитарна Паричник

DEN 0.33

Совршен за девојки и жени додека патуваат и на отворено Дизајнот со патент е практичен, ја штити пеленат