• Обновено
Nsонсон го контролира Т-4002-304 Пневматски термостат, РА, 55 до 85 степени F

Nsонсон го контролира Т-4002-304 Пневматски термостат, РА, 55 до 85 степени F

DEN 2979.20
Во магацинот.

Залиха

Го намалува бројот на порибувани предмети. Го поедноставува процесот на нарачка. Вклучува : Т-4002-201 (Д.А.) или Т-4002-202 (Р.А.). Земја на потекло : Мексико. Термостатот T-4002-30x со комплети за конверзија на покритие и две цевки има Т-4002-201 (D.A.) или Т-4002-202 (R.A.) термостат. Комплетите исто така содржат бела или беж покривка и покривка, избор на плочи на лице и сите други неопходни делови и хардвер за монтирање потребни за претворање на широк спектар на термостати на два конкуренти на цевки.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

ИВБЛ-ВХ 2.5 Во Цврсто Бакелитско Рачно Тркало Со Рачка Машини За Рачни Тркала Додатоци За Мелење Машина За Струг Брусилки, Рачка
  • Обновено

ИВБЛ-ВХ 2.5 Во Цврсто Бакелитско Рачно Тркало Со Рачка Машини За Рачни Тркала Додатоци За Мелење Машина За Струг Брусилки, Рачка

DEN 140.64

Широка Примена : Широко се користи во индустриски машински алати, како што се машина за мелење, стругови,