• Обновено
Вметнување на RCA до RCA Брегот на Слоновата Коска - жолта

Вметнување на RCA до RCA Брегот на Слоновата Коска - жолта

DEN 0.33
Во магацинот.

Залиха

Rcainsert на Hellermanntyton е за употреба во аудио и видео -апликации, модулот за спојување RCA е отпадоци од клучот, кој вметнува во стандардните плочи на wallидот на Hellermanntyton. Спецификации : Количина : 1 куќиште : Вметнување на слонова коска : жолта RCA до RCA.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Тв Линк Модулатор, Тм70рг Почетна Модулатор Тв Линк Модулатор УХФ Модулатор ТВ Линк Модулатор, Поддршка ПАЛ НТСЦ, ЗА Двд Плеери,
  • Обновено

Тв Линк Модулатор, Тм70рг Почетна Модулатор Тв Линк Модулатор УХФ Модулатор ТВ Линк Модулатор, Поддршка ПАЛ НТСЦ, ЗА Двд Плеери,

DEN 1545.60

КОМПАТИБИЛНОСТ : модулатор ЗА твврска компатибилен со сет‑топ кутии и други ИЗВОРИ НА АВ, посигурен за �