• Обновено
AEXIT METAL 1/4 СПЕЦИЈАЛНА Алатка X 1/8 единечна флејта за засилување на рутерот модел: 67AS640QO430

AEXIT METAL 1/4 СПЕЦИЈАЛНА Алатка X 1/8 единечна флејта за засилување на рутерот модел: 67AS640QO430

DEN 106.40
Во магацинот.

Залиха

Дијаметар на дупче за дупчење : 1/4 "; Големина на сечилото : 1/8" x 1/3 "(W*L). Име на производот : директен рутер бит; тип : единечен флејта директно. Вкупна должина : 1,9" (приближно). Квалитет : 1/4 x 1/8; Материјал : Метал. Тежина : 25g; Содржина на пакет : 1 x директен рутер бит (587201 EWET315108 YUDR794858). Специјално третирано сечило за да се обезбеди брзо, остар, прецизно сечење и долготрајно. Единствениот бит на рутерот за флејта е дизајниран да даде одлична мазност на сечење и избалансирано сечење со минимални вибрации. Корисно за широк спектар на апликации, вклучувајќи жлебови, дадос, правење зглоб и отстранување на акции со општа намена. (645 UIYH2146 SEDT5921) Enviamos el enví desde china por un período de 10 a 30 días.

Основни карактеристики

Најдобри понуди