• Обновено
Прилагодливи шипки за натопување на сила за фитнес станица за натопи за домашна салата, функционална вежба за целото тело Паралелни шипки за трицепс натопи, влечењ

Прилагодливи шипки за натопување на сила за фитнес станица за натопи за домашна салата, функционална вежба за целото тело Паралелни

DEN 1758.24
Во магацинот.

Залиха

Стабилност и издржлива - Axins Poxt DIP шипки е дизајн за да се спречи превртување. Ова е заради неговата посебна форма на дното. Областа на стрес на дното е голема, стабилна и безбедна. Направено е од тешки челик во цевка дебела 1,5 мм што е доволно издржлива за да трае многу години. Прилагодливи и мултифункционални - Постојат 5 нивоа на висина на секоја страна за прилагодување на висината од 30 ”до 40” и можете да го прилагодите врз основа на себе. Совршено за вежби со бар, натопи, влечење нагоре, скрипти, кревање на нозете, клупа за печат и повеќе, работи раце, градите, грбот и мускулите. Преносно и складирање - Паралелните шипки на Axins Poxt можат да бидат поставени преклопување за време на складирањето, покривање на површина од 27,8 "x 20,5" и натопи за натопи може да се постават во багажникот или шкафчето дома, или да се постават покрај софата. Удобни шипки за натопи - Секоја страна на шипката има голема густина на пена за да се зголеми триењето и да се намали заморот за време на вежбањето со цел да се добие подобро чувство за искуство. Зафаќањето на пената е издржлив, анти-лизгање и доказ за пот. Надградено - Додадовме 8 отстранливи чаши за вшмукување за натопи. Кога го користите на рамно тло, како што е подот на керамички плочки, тоа може да ви донесе подобра стабилност и да ви помогне подобро да го завршите вашиот тренинг. Услуга за клиенти - Задоволството на клиентите е наш главен приоритет, се надеваме дека сте целосно задоволни со нашите шипки за натопи Axins Poxt. Ние ќе понудиме 100% пари назад ако нашиот производ не ги исполни вашите очекувања. ✔ Максимален капацитет на тежина : 500 bs. ✔ 5 нивоа прилагодување на висината. ✔ Безбедно стабилна структура и тренингот. ✔ Преносна погодност и заштеда на простор. ✔ Лесно е да се соберат и расклопуваат. ✔ Дизајн за сите луѓе со големина. Пакет вклучува : .

Основни карактеристики

Најдобри понуди