• Обновено
50 парчиња 20/22/24/26/28 Заби 2мм Дијаметар На Дупка Пластична Опрема 202/222/242/262/282А Рис за МОТОР СО САМ Автомобил -

50 парчиња 20/22/24/26/28 Заби 2мм Дијаметар На Дупка Пластична Опрема 202/222/242/262/282А Рис за МОТОР СО САМ Автомобил -

DEN 1297.60
Во магацинот.

Залиха

Број На Заби : 22 Заби; Дијаметар Дупка : 2мм.Материјал : Пластика. Форма : Поттикне. Обработка : Хобинг. Профил На Забот : Конусна Опрема. Дерипција на артикли : одлични алатки ЗА самостојни автомобили, роботи, моделирање на рис. Погоден ЗА технологија ЗА производство на самостојни модели. Спецификации : Име На Производ : Материјал За Пластична Опрема : Дијаметар На Пластична Дупка За Вратило : 2мм / 0,08" Табела Со Големина : Заби|Модел|Димензија(Т*Д)|Тежина 20|202А|4,1 х 11мм|10гр 22|222А|3,1 х 12мм|13гр 24|242а|3,1 х 13мм|15гр 26|262А|3,8 х 14мм|20гр 28|282а|4 Х 15мм|17гр содржина на пакетот : 50 парчиња х Пластична Опрема Спецификација : Материјал : Пластична Форма : Обработка На Поттикнување : хобинг профил НА ЗАБ : конусна опрема стандардна или нестандардна : СТАНДАРДЕН АГОЛ НА ПРИТИСОК : друго.

Основни карактеристики

Најдобри понуди