• Обновено
Мултипет Џин Мало Куче Чешлање Четка, Портокал, 4

Мултипет Џин Мало Куче Чешлање Четка, Портокал, 4

DEN 191.84
Во магацинот.

Залиха

Светло Гулаб Сивите Влакна го олеснуваат откривањето на проблемите со палтото како што се болви, крлежи и исушена крв. Дизајнот на влакната со три должини делува како ситни прсти кои ја разоткриваат заплетканата коса овозможувајќи ви побрзо да маневрирате низ јазлите. Без Рачка раката ви е поблиску до палтото ви овозможува да реагирате побрзо, да четкате попрецизно и да ви овозможи подобар стисок кога четката ќе ви се залепи во раката. Безболно четкање значи помалку време бркање и четкање. Колку повеќе го четкате вашето домашно милениче толку порамномерно распоредени масла го оставаат вашето домашно милениче со поздрав и посјаен капут. 5 инчен Портокалов Младоженец Џин За Мали Кучиња Четка За Чешлање што ги елиминира Заплеткувањата, Мат и Вознемиреноста. Овој производ е од пронаоѓачите На Јазолот Џин за човечка употреба и е одговор на потребите за четкање на вашето домашно милениче. Збогум четкање и здраво миленичиња сврзување време.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Четки за Чистење жици За Мали Простори Рачка Алатка Шише Флексибилно Чистење Кујна Долг Чајник Почист Четка За Чистење Материјали
  • Обновено

Четки за Чистење жици За Мали Простори Рачка Алатка Шише Флексибилно Чистење Кујна Долг Чајник Почист Четка За Чистење Материјали

DEN 201.44

Материјал : Пластика Дизајнот На Лактот Овозможува Шишето Да Биде Почисто Совршен за Шише, чаша, Итн...

5 парчиња Магична Четка За Чистење Прозорци, Четка за Чистење Жлебови На Прозорци, Премиум Чистач На Прозорци, Алатки за Чистење
  • Обновено

5 парчиња Магична Четка За Чистење Прозорци, Четка за Чистење Жлебови На Прозорци, Премиум Чистач На Прозорци, Алатки за Чистење

DEN 111.84

Пет парчиња алатки за чистење на домаќинствата Совршени материјали за чистење за спална соба, дневна со

Срамежливост Четка За Виткање На Фрижидер За Свиткување Во Домаќинството Долга Флексибилна Машина За Перење Машина За Перење
  • Обновено

Срамежливост Четка За Виткање На Фрижидер За Свиткување Во Домаќинството Долга Флексибилна Машина За Перење Машина За Перење

DEN 383.20

2 Четката за чистење е цврста и издржлива, а жицата од нерѓосувачки челик е издолжена за четкање 1 Свитка�

Четка за Чешлање мачки, Четки За Аголни Чешли За Кучиња Мачки Алатка За Четка За Чешлање Миленичиња Нежно Го Отстранува Опуштеното
  • Обновено

Четка за Чешлање мачки, Четки За Аголни Чешли За Кучиња Мачки Алатка За Четка За Чешлање Миленичиња Нежно Го Отстранува Опуштеното

DEN 3.00

❄ Симпатичен Дизајн : оваа играчка за скокоткање мачки има уникатен изглед на дуријан, имитирајќи ја ос�

Хидраулични Чевли За Перење И Четкање Чистење Четки За Домаќинство Меки И Тврди влакна Мултифункционални Производи За Чистење
  • Обновено

Хидраулични Чевли За Перење И Четкање Чистење Четки За Домаќинство Меки И Тврди влакна Мултифункционални Производи За Чистење

DEN 3.33

Мултифункционална четка за чистење облека : силиконскиот вентил може да спречи истекување на сапун за м

Бестонзон Пан Сунѓери Виолетова Кујна Тиква Мултифункционален Сад Алатка За Перење Облик За Четки Четка Сад Силиконски Чистење
  • Обновено

Бестонзон Пан Сунѓери Виолетова Кујна Тиква Мултифункционален Сад Алатка За Перење Облик За Четки Четка Сад Силиконски Чистење

DEN 556.80

Лесно се стигнува до аголот на садовите, како тенџере, сад, сад, чаши итн Со прстен на за лесно виси и суше