• Обновено
Мултипет Џин Мало Куче Чешлање Четка, Портокал, 4

Мултипет Џин Мало Куче Чешлање Четка, Портокал, 4

DEN 191.84
Во магацинот.

Залиха

Светло Гулаб Сивите Влакна го олеснуваат откривањето на проблемите со палтото како што се болви, крлежи и исушена крв. Дизајнот на влакната со три должини делува како ситни прсти кои ја разоткриваат заплетканата коса овозможувајќи ви побрзо да маневрирате низ јазлите. Без Рачка раката ви е поблиску до палтото ви овозможува да реагирате побрзо, да четкате попрецизно и да ви овозможи подобар стисок кога четката ќе ви се залепи во раката. Безболно четкање значи помалку време бркање и четкање. Колку повеќе го четкате вашето домашно милениче толку порамномерно распоредени масла го оставаат вашето домашно милениче со поздрав и посјаен капут. 5 инчен Портокалов Младоженец Џин За Мали Кучиња Четка За Чешлање што ги елиминира Заплеткувањата, Мат и Вознемиреноста. Овој производ е од пронаоѓачите На Јазолот Џин за човечка употреба и е одговор на потребите за четкање на вашето домашно милениче. Збогум четкање и здраво миленичиња сврзување време.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Желе Миленичиња Масна Четка И Крис Кристенсен Спреј За Уредување Пакет За Чешлање-Универзална Четка За Лизгање , Меки Иглички,
  • Обновено

Желе Миленичиња Масна Четка И Крис Кристенсен Спреј За Уредување Пакет За Чешлање-Универзална Четка За Лизгање , Меки Иглички,

DEN 1168.00

УНИВЕРЗАЛЕН ЛИЗГАЧУниверзалната Четка За Лизгање На Миленичиња Е дизајнирана за лесно отстранување на

Бестонзон Пан Сунѓери Виолетова Кујна Тиква Мултифункционален Сад Алатка За Перење Облик За Четки Четка Сад Силиконски Чистење
  • Обновено

Бестонзон Пан Сунѓери Виолетова Кујна Тиква Мултифункционален Сад Алатка За Перење Облик За Четки Четка Сад Силиконски Чистење

DEN 556.80

Лесно се стигнува до аголот на садовите, како тенџере, сад, сад, чаши итн Со прстен на за лесно виси и суше

Природна Четка Од Бамбус И Сива Тава За Прашина Со Гумен Комплет За Усни Идеален За Чистење Во Домаќинството, Кујна, Бања Компактен
  • Обновено

Природна Четка Од Бамбус И Сива Тава За Прашина Со Гумен Комплет За Усни Идеален За Чистење Во Домаќинството, Кујна, Бања Компактен

DEN 279.84

100% Природна Четка Од Бамбус и Сад за Прашина Со Издржливи Влакна и Рачка од Дрво Стринг обезбедува асист