• Обновено
Коњи 3Д Скокачка Честитка-Коњски трки , Пони, Шампион, Ден На Таткото, Честитки, Среќен Роденден, Пензија, Само Затоа Што, Дипломирање, Прослави, Сите Прилики | Поп Кар?

Коњи 3Д Скокачка Честитка-Коњски трки , Пони, Шампион, Ден На Таткото, Честитки, Среќен Роденден, Пензија, Само Затоа Што, Дипломирање,

DEN 175.84
Во магацинот.

Залиха

Честитката за трки со коњи е совршена за родендени, пензиски забави и секојдневни честитки. Внатре ВО 3Д картичката, четири коњи и нивните џокеи пукнаа од портата на мисија да бидат првите што ќе стигнат до финишот!. Оваа Коњи Трки 3Д Честитка е 7,87 " х 5,91 "(200мм х 150мм), вклучува и еден празен плик и една проѕирна пластична кеса. Поп-Картичката Експрес може да се пофали со колекција од над 100 различни дизајни НА 3д-Скокачки Картички, со теми кои се движат од родендени до Денот на Мајката, Денот на Таткото, свадби, годишнини, пензии, сочувство, честитки и благодарам. Неколку примери на дизајни вклучуваат цвеќиња, спорт и животни. Секоја картичка е изградена од професионални дизајнери кои го користат концептот на киригами уметност. Сите дизајни на картички се сечат со ласерска технологија и рачно се склопуваат. Секоја картичка е уникатна и има свој личен допир. Сите картички се празни внатре за да ја овозможат вашата рачно напишана порака.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Двијитн Кутија За Асортиман На Честитки, 48 Избрани Картички Со Пликови Сите Прилики Се Појавуваат Картички, Роденден, Свадба,
  • Обновено

Двијитн Кутија За Асортиман На Честитки, 48 Избрани Картички Со Пликови Сите Прилики Се Појавуваат Картички, Роденден, Свадба,

DEN 439.68

Кутија За Асортиман На честитки48 парчиња 4, 5х6, 7 инчи прекрасни празни картички направени со висококвал�