• Обновено
Универзален чекан на Занјер Мултифункционален Универзален чекан, 10 во 1Универзална мултифункционална челична чекан магија алатка Мултифункционален универзален ?

Универзален чекан на Занјер Мултифункционален Универзален чекан, 10 во 1Универзална мултифункционална челична чекан магија алатка

DEN 168.00
Во магацинот.

Залиха

Мултифункционални функции во интелигентен дизајн, тоа е моќна нокти, стегач на цевки, во живо клуч, шрафцигер, клешти, висе, чекан и така натаму. Материјал : челик со алатка со висок јаглероден челик (глава); Челик (рачка); Пластика (ракав на рачката). Овие се фалсификувани од специјална алатка челик, така што е издржлив. Мултифункционален универзален чекан, поудобен за носење и употреба. Може да се протега, каде што не можат да достигнат обични чекани, но може. Новата структура, широк спектар на апликации, мултифункционална, совршена комбинација на богати алатки за задоволување на вашите различни потреби. Аплицирајте за мебел за дома, кампување на отворено, фабрички финиш ,. Боја : Црвен мултифункционален чекан (10 функции) : 1. За да им помогнете на ноктите, користете обични asonидарски нокти пред клешти, а потоа удрете ги ноктите со чекан. Лесно е да се навлезат челични цевки, железни цевки, железни плочи, бетони, цементни подови, итн., Додека ноктите на цемент нема да се деформираат, пресврт или да се скршат. 2. Тоа е чекан сам по себе и може да послужи како и секоја функција на чеканот. Може да се протега, што нормален чекан не може да го достигне, но може. 3. Има функција на шрафцигер, рамен шрафцигер за глава и вкрстен шрафцигер 4. може да се користи како клуч; Може да се прилагоди од мали до големи. 5. Делува како прицврстувач на цевки. За обични цевки, можете да ги затегнете 6. Може да се користи за стегање. (Електрифициран лим) 7. Извлечете го скршениот нокти. 8. Дупчете дупки во тврди предмети или перфорирани линии на склопување на плочки. (Метод : Свртете го затрупаниот шрафцигер на плочката за 45 степени со наклонетиот шрафцигер. Дупка ќе се дупчи наскоро, што нема да предизвика плочките да паднат и да се скршат.) 9. Капакот за капаче може да се повлече. 10. Може да се користи како заменик под бр. 8, Спецификации на сечење на конец и спецификации на ноктите : Боја : Материјал со глава на чекан со црвена рачка : Висок јаглероден челик, Материјал за рачка од челик од алатка : Експлозија на челик : Да. Големина : 20*11*2.2cm/8.07*4,33*0,87 "Пакетот вклучува : 1 x 10 во 1 мултифункционален чекан, челични нокти со висока јачина на висока јачина, 10*60мм белешки за челични нокти со висока јачина : Различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поразлична од бојата прикажана на сликите. Ве молиме, дозволете 1-3мм мерење на отстапување заради рачно мерење.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Едвард Алатки Зацврсти Фалсификувани Едно Парче Челик Канџа Чекан 16 мл - Про Челик Сила За Изведувачи, Покриви, Столари, Сериозни
  • Обновено

Едвард Алатки Зацврсти Фалсификувани Едно Парче Челик Канџа Чекан 16 мл - Про Челик Сила За Изведувачи, Покриви, Столари, Сериозни

DEN 929.60

Цврст фалсификуван едно парче стврднат и кален челик Про Чекан За Изведувачи, Покриви, Столари, Сериозн�

ФУНСУЕИ 4 ПАРЧИЊА 16 МЛ Чекан За Канџи, Директно Чекан За Канџи, Чекан За Канџи Од Јаглероден Челик Со Дрвена Рачка за Ргуубопитни
  • Обновено

ФУНСУЕИ 4 ПАРЧИЊА 16 МЛ Чекан За Канџи, Директно Чекан За Канџи, Чекан За Канџи Од Јаглероден Челик Со Дрвена Рачка за Ргуубопитни

DEN 335.84

СИГУРЕН КВАЛИТЕТ чеканот за канџи е изработен од високојаглероден челик, кој има висока цврстина, добр�

Лонгжуо Хамер 13оз Квадратна Форма На Јагнешки Рог 50хрц Дизајн На Двојни Нокти Од Нерѓосувачки Челик Рачка Со Висок Јаглероден
  • Обновено

Лонгжуо Хамер 13оз Квадратна Форма На Јагнешки Рог 50хрц Дизајн На Двојни Нокти Од Нерѓосувачки Челик Рачка Со Висок Јаглероден

DEN 439.84

●АнтиЛизгачки Зафат● удобниот и издржлив стисок на чеканот за канџи може да апсорбира удари и вибраци�