• Обновено
Вуадуа 100 Пакувајте Чаши За Еднократна Употреба, Чаши Од Хартија Од 3 Мл,Чаши За Еспресо,Чаши за Бања за Еднократна Употреба, Чаши за миење уста, Ужина.Погоден за чаши

Вуадуа 100 Пакувајте Чаши За Еднократна Употреба, Чаши Од Хартија Од 3 Мл,Чаши За Еспресо,Чаши за Бања за Еднократна Употреба,

DEN 140.32
Во магацинот.

Залиха

Вредност Пакет : Небесно сини чаши во чаши за еднократна употреба од 3 мл се достапни во погодни пакувања од 100, голем број , а малата големина е совршена за домашна и канцелариска употреба. Широко Користен : дебелината на хартијата е рамномерна и квалитетот ги исполнува барањата. Идеален за чаши за еспресо, чаши за ужина, чаши за миење уста, чаши за бања, чаши за шут,чаши за дегустација на закуски и чаши за лекови. Измијте Помалку И Заштедете Време : само фрлете ги користените хартиени чаши и прескокнете ја работата за чистење. Заштеденото време може да ве натера да се опуштите и да уживате во убавината на животот. Не грижете се за оптоварување на животната средина, бидејќи тие се многу еколошки. Идеален за Употреба Во Бања : Без разлика дали ја плакнете устата после четкање или ви треба само брза голтка вода, чашите за капење за еднократна употреба ви овозможуваат да уживате во чиста чаша секој пат.Овие чаши се со вистинска големина. Лесен за Употреба : може да се реди за лесно носење и складирање. Нема потреба од чистење. Изработен од висок материјал кој има извонреден квалитет и боја. И може да го користи за уметност и занаети, украсување, САМОСТОЈНО. Небесно сините чаши во чаши за еднократна употреба од 3 мл се достапни во погодни пакувања од 100. Голем број за подостапни, а ситната големина е совршена за домашна и канцелариска употреба. Идеален за чаши за еспресо, чаши за ужина, чаши за миење уста, чаши за бања, чаши за шут,чаши за дегустација на закуски и чаши за лекови.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

ABOOFAN Диско Топката Чаши Тамблер Ѕвезда Форма Тамблер Со Слама Капак Диско Флеш Топката Чаша Креативни Вода Чаши Коктел Топката
  • Обновено

ABOOFAN Диско Топката Чаши Тамблер Ѕвезда Форма Тамблер Со Слама Капак Диско Флеш Топката Чаша Креативни Вода Чаши Коктел Топката

DEN 2.67

?ЧАША ЗА ПИВО Произведена со сигурен и стабилен материјал кој е отпорен на абење и издржлив за употреба.�

Тојвијан Силиконски Слама Чаша Силиконски Чаша За Пиење Бебе Слама Чаша За Обука За Бебиња Чаши За Обука На Слама За Деца Пипки
  • Обновено

Тојвијан Силиконски Слама Чаша Силиконски Чаша За Пиење Бебе Слама Чаша За Обука За Бебиња Чаши За Обука На Слама За Деца Пипки

DEN 166.24

Тамблер за обука : силиконската слама ги штити непцата на бебето или развива заби, безбедно е да се корис

ТОЈАНДОНА 12 Парчиња Мечка Пластично Шише Со Вода Детски Шишиња Со Вода Пластични Шишиња Со Вода За Деца Чаша За Вода Транспарентен
  • Обновено

ТОЈАНДОНА 12 Парчиња Мечка Пластично Шише Со Вода Детски Шишиња Со Вода Пластични Шишиња Со Вода За Деца Чаша За Вода Транспарентен

DEN 276.48

пластика ДЕТСКИ ШИШИЊА СО ВОДА Нашите шишиња се херметички и отпорни на истекување, можете да ги земете

8 Мл Јерба Мате Тиква, Чаша Чаша Сет Вклучуваат Традиционалните Мате Чаша, 2 Бомбила Мате Сламки, Четка За Чистење И Бпа Слободен
  • Обновено

8 Мл Јерба Мате Тиква, Чаша Чаша Сет Вклучуваат Традиционалните Мате Чаша, 2 Бомбила Мате Сламки, Четка За Чистење И Бпа Слободен

DEN 817.60

Јерба мате е инфузија слична на чај која се издвојува по својот нутритивен профил, вкусот и начинот на п�

Мајтис 12 Парчиња Тимска Невеста/Младоженец И Невеста/Младоженец Да Бидат Пластични Монистра Невестински Застрелан Стаклен Ѓердан
  • Обновено

Мајтис 12 Парчиња Тимска Невеста/Младоженец И Невеста/Младоженец Да Бидат Пластични Монистра Невестински Застрелан Стаклен Ѓердан

DEN 2.00

Пакетот вклучува : ќе добиете 12 парчиња пластични невестински ѓердани со монистра во пакет (5 розови црв�