• Обновено
Шеќер од блан де блан

Шеќер од блан де блан

DEN 3.33
Во магацинот.

Залиха

Приближно. Димензија : 11 мл. Направен од висококвалитетен порцелан. Машина за миење садови, микробранова печка и безбедна рерна. НУЛА. Боја : Бела. Класичен образец на бело на бело, Blanc de Blanc Dinester има подигнат граничен дизајн на овошје и флора. Направено во Франција од порцелан од Лимож. Поставувањето со пет парчиња место вклучува чинија за вечера, чинија за десерт, чинија со путер од леб, чај и чинијач. Материјал : Лимож порцелан. Грижа : Безбедна машина за миење садови; Не микробранови. Земја на потекло : Франција.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Млечен сад/чинија со шеќер, сад за свадба сина шеќер со капак, тегла за складирање на шеќер, сад шеќер, зачин за зачини со шеќер,
  • Обновено

Млечен сад/чинија со шеќер, сад за свадба сина шеќер со капак, тегла за складирање на шеќер, сад шеќер, зачин за зачини со шеќер,

DEN 361.60

Современ и стилски : Шеќерниот сад е изработен од висококвалитетен порцелан и се чувствува мазно на доп�

Акрилна шеќер со шеќер, чист шеќер сад поставен со капаче за сервирање лажица сол тенџере со пиперка, тегла за складирање, зачинето
  • Обновено

Акрилна шеќер со шеќер, чист шеќер сад поставен со капаче за сервирање лажица сол тенџере со пиперка, тегла за складирање, зачинето

DEN 3.00

Може да им се даде на вашите блиски пријатели или роднини како подарок, компактен и практичен ? Направен�

Хемотон пчела мед тегла со симпатична тегла во форма на пчела, новиот пчела сад стаклен сируп диспензер шеќер сад сад за садови
  • Обновено

Хемотон пчела мед тегла со симпатична тегла во форма на пчела, новиот пчела сад стаклен сируп диспензер шеќер сад сад за садови

DEN 334.24

?? Како што се шеќер, сол, зачинување, бибер, скроб и пилешко супа во прав и многу повеќе Тегла за кондимен�

Биена Европска чаша со шеќер од макарон со капак и лажица, 250мл/8,8oz керамичко кафе шеќер канистри, шарен шеќер тенџере, порцелански
  • Обновено

Биена Европска чаша со шеќер од макарон со капак и лажица, 250мл/8,8oz керамичко кафе шеќер канистри, шарен шеќер тенџере, порцелански

DEN 400.96

Стил на дизајн : Тегли со светло обоена керамичка складирање додаваат енергија во вашата кујна Современ