• Обновено
Шеќер од блан де блан

Шеќер од блан де блан

DEN 3.33
Во магацинот.

Залиха

Приближно. Димензија : 11 мл. Направен од висококвалитетен порцелан. Машина за миење садови, микробранова печка и безбедна рерна. НУЛА. Боја : Бела. Класичен образец на бело на бело, Blanc de Blanc Dinester има подигнат граничен дизајн на овошје и флора. Направено во Франција од порцелан од Лимож. Поставувањето со пет парчиња место вклучува чинија за вечера, чинија за десерт, чинија со путер од леб, чај и чинијач. Материјал : Лимож порцелан. Грижа : Безбедна машина за миење садови; Не микробранови. Земја на потекло : Франција.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Сад од бел шеќер во Хаимп со капак, прашина и влага доказ за керамички сад за зачинување на сад, кујнски складирање украсено-бела
  • Обновено

Сад од бел шеќер во Хаимп со капак, прашина и влага доказ за керамички сад за зачинување на сад, кујнски складирање украсено-бела

DEN 450.08

Декорација и подарок : Тој е многу погоден за ресторани, семејства, кафулиња и други прилики Канистер за