• Обновено
Тофику дрвени висечки табори за знаци на меморија знак за порака Гроздобер пораки за пораки знак за blackидна табла за деца кои пишуваат цртање свадби за ресторани за

Тофику дрвени висечки табори за знаци на меморија знак за порака Гроздобер пораки за пораки знак за blackидна табла за деца

DEN 267.04
Во магацинот.

Залиха

Рустикално потресено дрво, врамен wallид, знак на магнетна табла - Декоративна табла за приказ за ресторан, кујна, оставата, чајната кујна, свадби и многу повеќе. Зачудувачки и мазни рабови дизајн, високо декоративни и оваа пригода, одлични подароци. Табла за приказ на wallидот - wallид што виси од картон прикачена на цврсто јаже што може лесно да се обеси насекаде. Прекрасно уметничко дело за прикажување во ресторан, кујнски wallид или над countertop. Избришете ги таблите - Само користете ја нашата крпа за чистење за да ги избришете и да започнете да создавате нови пораки, дизајни, белешки или етикети. Дрвени висечки табори за знаци на меморија знак за пораки гроздобер пораки за пораки знак за blackидна табла за деца кои пишуваат цртање свадби во ресторан за забава. Мала табла што виси - Лесно се на кое било место со цврстото висино јаже, прикажете ја вашата креативност и направете одлични спомени со користење на овие декоративни табли што висат знаци на вашата роденденска забава, свадба, кујна, чајната кујна, занаетчиски деца или друг празничен настан. Одличен ресурс за едукатори - Едукаторите можат да ги користат овие табли за да етикетираат различни центри во нивната училница или да обележат различни групи или парови студенти на задача!. Опис Малата табла со креда ви овозможува да споделувате пораки со вашите гости во стил. Малата табла е бришење и повторна употреба, може постојано да се избрише со бришење со бришач. Можете исто така да ги запишете информациите за менито на таблата.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Училишниот одбор на тафику, кој го користи повторното користење на првиот ден од училишната табла знак на предучилишна градинка
  • Обновено

Училишниот одбор на тафику, кој го користи повторното користење на првиот ден од училишната табла знак на предучилишна градинка

DEN 182.24

Таблата со креда е исто така добар реквизит за фотографија, студентите можат да го држат да се сликаат з�

Магнетна а-рамка знак за табла за табла Екстра Голем 40 x 20, знак на креда од табла бесплатно стоечки карбонски картон, двострана
  • Обновено

Магнетна а-рамка знак за табла за табла Екстра Голем 40 x 20, знак на креда од табла бесплатно стоечки карбонски картон, двострана

DEN 639.84

Со дрвена рамка со голема тежина, цврста табла за креда и издржлив дизајн, овој знак на сендвич од табла �

Знаци на свадби на свадбата ознаки со табла 5 парчиња дрвени мини креда знаци табла за свадби за свадби пораки табла за постројки
  • Обновено

Знаци на свадби на свадбата ознаки со табла 5 парчиња дрвени мини креда знаци табла за свадби за свадби пораки табла за постројки

DEN 179.20

Лесно исчистено и одлично за повторна употреба, издржлива, лесна, преносна, практична, мини големина е к�

Земете голи само шегувајќи се од дрвото за дрво дрвени креда знак кедар дрвени плочки долги дрвени wallидни плочи дизајнер дрвени
  • Обновено

Земете голи само шегувајќи се од дрвото за дрво дрвени креда знак кедар дрвени плочки долги дрвени wallидни плочи дизајнер дрвени

DEN 302.40

Димензии : 8x12 инчи (8*12 инчи), 12x16 инчи (12*16 инчи) Материјал изработен од дрво со дебелина од 0,5 см Со рустика

Последен ден на училишни знаци на табла, совршени метални лимени знаци за одбележување на првиот и последниот ден од училиштето,
  • Обновено

Последен ден на училишни знаци на табла, совршени метални лимени знаци за одбележување на првиот и последниот ден од училиштето,

DEN 2.67

Големина на знак за калај : 14 x 10 во (35 см x 25 см) ќе добиете 1 смешен метален калај знак, едноставен и елеган�

Последен ден на училишни знаци на табла, совршени метални лимени знаци за одбележување на првиот и последниот ден од училиштето,
  • Обновено

Последен ден на училишни знаци на табла, совршени метални лимени знаци за одбележување на првиот и последниот ден од училиштето,

DEN 1.00

Големина на знак за калај : 14 x 10 во (35 см x 25 см) ќе добиете 1 смешен метален калај знак, едноставен и елеган�