• Обновено
316 Нерѓосувачки Челик 1/4 Инчен НПТ Женски до 1/4 Инчен Нпт Женски - 90 Степен Лактот - Конусна Шестоаголна Нишка За Воздух, Течност, Вода, Масло или Хидраулично Монтирањ?

316 Нерѓосувачки Челик 1/4 Инчен НПТ Женски до 1/4 Инчен Нпт Женски - 90 Степен Лактот - Конусна Шестоаголна Нишка За Воздух,

DEN 271.20
Во магацинот.

Залиха

316 Нерѓосувачки Челик 1/4" Инчен НПТ Женски до 1/4" Инчен Нпт Женски-90 Степен Лактот Спојка-Заострен Хексадецимален Конец За Воздух, Течност, Вода, Масло или Хидраулично Фитинг - Индустриски Воздух Алатка Црево ИЛИ Цевки Врски 316 SS.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Пвц Цевка Фитинг Мебел Одделение 50 Парчиња Од 25мм Внатрешен Дијаметар Пвц Цевка Капа Градина Капка По Капка Наводнување Цевка
  • Обновено

Пвц Цевка Фитинг Мебел Одделение 50 Парчиња Од 25мм Внатрешен Дијаметар Пвц Цевка Капа Градина Капка По Капка Наводнување Цевка

DEN 1011.36

Компатибилен со кој било од вашите проекти САМ, рабовите на производите се заоблени за да биде безбеден