• Обновено
USB C Центар Докинг Станица-iDsonix 8 ВО 1 USB C Центар Алуминиум Мултипорт Адаптер СО HDMI 4k@60Hz, PD 100W, 1gigabit Ethernet, Sd/TF Картичка Читач За Macbook Air/Provipad Dell/Hp Лаптоп И Повеќе

USB C Центар Докинг Станица-iDsonix 8 ВО 1 USB C Центар Алуминиум Мултипорт Адаптер СО HDMI 4k@60Hz, PD 100W, 1gigabit Ethernet,

DEN 479.84
Во магацинот.

Залиха

?●8 ВО 1 USB Приклучна Станица Q адаптерот usb c hub multiport опремен СО USB3, 0 x3, 4 K@60 HDMI, Sd/TF Адаптер За Картички, 1000m етернет порта и до 100w Полнење За Испорака На Енергија Од Типот C port.It совршено може да го реши проблемот со само ЕДНА USB C порта на вашиот лаптоп. Сите пристаништа на центарот можат да работат истовремено. ?●USB C Hub 4k@60 Hz q адаптерот USB C hub multiport ви обезбедува реална слика 4 K@60 Hz HDMI HD. Излезниот екран е постабилен, екранот не замрзнува, а глувчето и тастатурата имаат нула одложување. ?€Gigabit Ethernet●Побрзо и постабилно од wifi. USB c центарот Со Етернет обезбедува стабилна и побрза жична интернет конекција до 1000 Mbps, може да биде компатибилен наназад со 100/10 Mbps, погоден за работа, состаноци, видео, секојдневен живот итн. ?®Голема Брзина 5gbps пренос q idsonix usb c центар може да пренесува 2gb големи датотеки во рок од 5s, десет пати побрзо од usb 2.0. Usb c hub обезбедува 3 USB 3.0 порти за да обезбеди стабилна врска за поврзување на повеќе USB периферни уреди како што се флеш-уреди, хард дискови, тастатури, глувци, mp3 плеери и многу повеќе. Пд 100в Брзо Полнење 1 Ч 54м може целосно да го наполни Вашиот Macbook Pro 13", совршен за полнење Mac Book Pro/Air или други USB c уреди.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

SOLUSTRE 8 ПАРЧИЊА USB Центар Податоци Компјутерски Додатоци USB центар ЗА лаптоп 7-во - 1 Центар Адаптер Центар Адаптер Повеќенаменски
  • Обновено

SOLUSTRE 8 ПАРЧИЊА USB Центар Податоци Компјутерски Додатоци USB центар ЗА лаптоп 7-во - 1 Центар Адаптер Центар Адаптер Повеќенаменски

DEN 1634.56

Усб 3 0 Податоци За Усб Хаб Адаптер главниот контролен чип со високи перформанси гарантира дека секој USB 3