• Обновено
SOLUSTRE USB Центар Центар 3 Ethernet Lan Rj Центар за за Нето-Работа Mbps Адаптер ПРИСТАНИШТА USB

SOLUSTRE USB Центар Центар 3 Ethernet Lan Rj Центар за за Нето-Работа Mbps Адаптер ПРИСТАНИШТА USB

DEN 0.67
Во магацинот.

Залиха

3 Порт Хаб Етернет : Поддржува 100м Етернет, топла заменлива, поддржува пренос на ЦЕНТАР за податоци 3. 3 Порт Центар Со Етернет : Широка компатибилност : Во Согласност СО USB3.0, 2.0 и 1.1. USB Hub 3.0 : Целосно поддржува откривање на кросовер и автоматска корекција, управување со напојување На wake-on-LAN и далечински управувач; поддржува IEEE 802.3 az (Енергетски Ефикасен Етернет). USB 3.0 Центар : 3-во-1 двојна функционалност : Три USB 3.0 порти и еден 10/100m Етернет Адаптер.

Основни карактеристики

Најдобри понуди