• Обновено
RTO мојата вода галеб се брои комплет за вкрстено бод 30 x 40 см

RTO мојата вода галеб се брои комплет за вкрстено бод 30 x 40 см

DEN 643.36
Во магацинот.

Залиха

Број на производителот : M899. РТО го броеше комплетот за вкрстено бод „Mmy Water Seagull“ Завршена големина : 30 x 40 см. Содржина : Zweigart Linda 27 CT бела рачно изработена ткаенина (100% памук), DMC Moulline Threadery Thread (100% памук), преброена шема, игла, фотографија, упатства на англиски и руски Хан : M899.

Основни карактеристики

Најдобри понуди