• Обновено
Бестонзон Контејнери За Храна До-Закуска Тркалезни Капаци Преграда За Храна Одете Прегради Бенто Пластично Складирање Овошје Салата Того Јапонски Контејнери За Е

Бестонзон Контејнери За Храна До-Закуска Тркалезни Капаци Преграда За Храна Одете Прегради Бенто Пластично Складирање Овошје

DEN 415.84
Во магацинот.

Залиха

пластика. Спакувајте свежа салата, овошје, моркови или какви било суви закуски во оваа крајна кутија бенто / сад за храна за еднократна употреба за возрасни или деца. Направено од материјали, безбедна храна и. Дизајниран со 5 различни прегради, лесно можете да се одделите-овошје, зеленчук и месо, што помага да се задржи храната-свежа и вкусна. Водоотпорен и отпорен на истекување кога е затворен, контејнерите за складирање оброци може лесно да се отворат со помош на пригодните клапи на капаците, можат совршено да ја складираат вашата храна без истурање. Дизајниран со 5 различни прегради, лесно можете да одделите овошје, зеленчук и месо, што помага да се одржува храната свежа и вкусна. Список со пакети 10 х Карактеристики на овошна кутија за еднократна Употреба-Спакувајте свежа салата, овошје, моркови или какви било суви закуски во оваа крајна кутија бенто / сад за храна за еднократна употреба за возрасни или деца. - Водоотпорен и отпорен на истекување кога е затворен, контејнерите за складирање оброци може лесно да се отворат со помош на пригодните клапи на капаците, можат совршено да ја складираат вашата храна без истурање. - Дизајниран со 5 различни прегради, лесно можете да одвоите овошје, зеленчук и месо, што помага да ја одржите храната свежа и вкусна. - Материјал : Пластика. - Направено од материјали, безбедна храна и . - Боја : како што е прикажано. - Големина : 24,5 х 24,5 х 5см.Информации За стоки секој контејнер за подготовка на оброк може да складира вкупно 750 гр кои се совршено контролирани делови за да останат сити, фит и здрави!. Овој сет На Бенто Кутии содржи 5 различни прегради за да можете да замрзнете или да земете со себе целосен оброк само во еден сад. Користете ги за вашето главно јадење, салата и десерт и уживајте во вашиот оброк насекаде, без проблеми.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Печатење На Државното Знаме на колорадо Сите Во Една Кутија Бенто За Возрасни/Деца Комплет За Кутии За Ручек Контејнери За Подготовка
  • Обновено

Печатење На Државното Знаме на колорадо Сите Во Една Кутија Бенто За Возрасни/Деца Комплет За Кутии За Ручек Контејнери За Подготовка

DEN 479.84

Здрав Материјал Од Влакна Од Пченица : Нашиот комплет за кутии за ручек бенто е направен од пченични вла�

Алаза Цреша Цвет Црвени Цвеќиња Цветни Бенто Ручек Кутија Бпа-Слободен Истекување-Доказ Ручек Контејнери со / вилушка &засилувач;
  • Обновено

Алаза Цреша Цвет Црвени Цвеќиња Цветни Бенто Ручек Кутија Бпа-Слободен Истекување-Доказ Ручек Контејнери со / вилушка &засилувач;

DEN 463.84

Напредни Безбедносни Материјали : изработени ОД СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, ПП и силикон БпаБесплатно (посигурен

Хемотон Кампување Додатоци Сендвич Контејнери Бенто Кутија Ручек Контејнери: 2 парчиња Возрасни Оброк Првично Контејнери Силиконски
  • Обновено

Хемотон Кампување Додатоци Сендвич Контејнери Бенто Кутија Ручек Контејнери: 2 парчиња Возрасни Оброк Првично Контејнери Силиконски

DEN 3.33

Безбедно за деца и возрасни, може да се осигура дека ќе можете да уживате во вкусна храна секој ден...

Марди Грас Флер Де Лис Кутија За Ручек Бенто Отпорна На Истекување Контејнери За Храна Бенто Кутија со 2 Прегради За Канцелариски
  • Обновено

Марди Грас Флер Де Лис Кутија За Ручек Бенто Отпорна На Истекување Контејнери За Храна Бенто Кутија со 2 Прегради За Канцелариски

DEN 0.67

дрво+пп Произведено во САД Или Увезено Оваа бенто кутија е изработена од висококвалитетен материјал, из

Ретро Силуета На Бигфут Печатете Ги Сите Во Една Бенто Кутија За Возрасни/Деца Комплет За Кутии За Ручек Контејнери За Подготовка
  • Обновено

Ретро Силуета На Бигфут Печатете Ги Сите Во Една Бенто Кутија За Возрасни/Деца Комплет За Кутии За Ручек Контејнери За Подготовка

DEN 479.84

Здрав Материјал Од Влакна Од Пченица : Нашиот комплет за кутии за ручек бенто е направен од пченични вла�