• Обновено
Yizyif 5 пара ретро хризантема цвеќиња наметка или наметка од наметка Декоративен кардиган клип џемпер за спојување шалски клип за шиење на куки и очи злато тип б

Yizyif 5 пара ретро хризантема цвеќиња наметка или наметка од наметка Декоративен кардиган клип џемпер за спојување шалски клип

DEN 47.84
Во магацинот.

Залиха

Единствени сврзувачки елементи за цвеќе од цвеќиња или наметки за спојување. Има гроздобер изглед, топол Vogue елемент во модната ревија и ТВ -шоу. Широко користена во Кејп, наметка, џемпер, кардиган, шамија, грмушка и секојдневна мода. Популарни на фустани за девојчиња, фустани за принцези, костуми здолниште, блејзер, елек, jecket и блуза. Добро со средновековен, Ноќта на вештерките, Елизабетан, средниот век и стилот на шкотски фестивали. Единствени сврзувачки елементи за цвеќе од цвеќиња или наметки за спојување. Има гроздобер изглед, топол Vogue елемент во модната ревија и ТВ -шоу. Широко користена во Кејп, наметка, џемпер, кардиган, шамија, грмушка и секојдневна мода. Популарни на фустани за девојчиња, фустани за принцези, костуми здолниште, блејзер, елек, jecket и блуза. Добро со средновековен, Ноќта на вештерките, Елизабетан, средниот век и стилот на шкотски фестивали. Сет вклучуваат : 5 пара спојници на спојките Состојба : Сосема нов материјал : Боја на легура : Повеќебојни (како што покажуваат слики) Големина : Тип А : Прицврстена должина : 50мм/ 2.0 инчи. Големина на секоја страна : 30 x 20мм/ 1,2 x 0,8 инчи Тип Б : Прицврстена должина : 45мм/ 1,8 инчи. Големина на секоја страна : 25 x 15 mm/1,0 x 0,6 инчи.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Женски летен краток ракав Туника Туника врвови лабаво вклопени плетено лежерно копче за маица до цветно печатено чипка, шупливи
  • Обновено

Женски летен краток ракав Туника Туника врвови лабаво вклопени плетено лежерно копче за маица до цветно печатено чипка, шупливи

DEN 1.67

Измамници со долг ракав врвови жени бели слатки жени врвови трендовски обични врвови за жени плус кошул

Пакет од 30 бронзен метален правоаголник прстен за торбички за јамка за торбички, тешка правоаголна кабела се вклопува во мрежи
  • Обновено

Пакет од 30 бронзен метален правоаголник прстен за торбички за јамка за торбички, тешка правоаголна кабела се вклопува во мрежи

DEN 2.00

Метал Увезени Затворање на тока Само миење на рацете [Големина] : Правоаголен прстен на чанта Внатрешна �