• Обновено
Хемотон 9 парчиња загради за складирање на кутии за складирање на контејнери

Хемотон 9 парчиња загради за складирање на кутии за складирање на контејнери

DEN 0.67
Во магацинот.

Залиха

Куп за бања на протеза : материјал со убав квалитет, висока цврстина, нема да биде лесно оштетена и издржлива. Случај за чистење на протези : Едноставен дизајн го прави случајот за протеза удобен и практичен. Куп за протези за патувања : Материјалот е безбеден и, нема штета. Случај за складирање на протези за патувања : мини големина и преносна, лесна за носење при патување или излегување. Кутија за складирање на протези : Дизајнот на мала големина го олеснува носењето кога ќе излезете. Пакетот вклучува 9 x кутии за складирање за карактеристики на забите - Материјал : Пластична лажна кутија за чистење на забите. - Боја : А разновиден контејнер за лажни заби во боја. - Големина : 10.00x7.00x6.00cm/3.93x2.75x2.36in Случајот за порамнување на устата. - Материјал со убав квалитет, висока цврстина, нема да биде лесно оштетена и издржлива кутија за складирање на забите. - Бојата е свежа и природна, а изгледот е едноставен и дарежлива кутија за држачи на забите. - Мала големина, голема функција, за да ви помогне да заштедите време на чистење на загради или огледало на протези на протези. - Има добра херметичност, не е лесно да се навлезе и ја одржува чашата за протези за патувања за внатрешни работи. - Материјалот е, безбедна и сигурна чаша за бања за протези. Опис Опис на кутија за бања Дизајнот е едноставен, а боите се свежи. Чувајте ги вашите протези или загради.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Исцелени Контејнерски Школки 2 парчиња Футроли За Протези Кутии За Чување Лажни Заби Кутии За Протези Пластични Протези Футроли
  • Обновено

Исцелени Контејнерски Школки 2 парчиња Футроли За Протези Кутии За Чување Лажни Заби Кутии За Протези Пластични Протези Футроли

DEN 119.84

УСТА СТОМАТОЛОШКА КУТИЈА : тие се направени од пп материјал.Заштита на животната средина, нетоксични, из

Оперитакс Протеза Бања Случај Со Цедалка Кошница Преносни Протеза Чистење Чаша Чистење Протеза Контејнер Протеза Складирање
  • Обновено

Оперитакс Протеза Бања Случај Со Цедалка Кошница Преносни Протеза Чистење Чаша Чистење Протеза Контејнер Протеза Складирање

DEN 108.00

Произведени со супериорни материјали, практични и издржливи за долгорочна употреба Мала тежина и прено

Кутија ЗА Лажни Заби ТЕХАУКС, Пренослив Футрола За Складирање Протези Комплет За Стоматологија За Орална Хигиена Средства За
  • Обновено

Кутија ЗА Лажни Заби ТЕХАУКС, Пренослив Футрола За Складирање Протези Комплет За Стоматологија За Орална Хигиена Средства За

DEN 178.72

Пластика Главна употреба : Ова е лажна кутија за заби, таа е компактна и погодна за носење Нема предмети �

Организирајте се со нашиот преносен контејнер за складирање на протези - држач за стражари на уста на ортодонт и делумна протеза
  • Обновено

Организирајте се со нашиот преносен контејнер за складирање на протези - држач за стражари на уста на ортодонт и делумна протеза

DEN 1516.80

Лесен и преносен : Нашиот држач за протези е совршен за употреба, бидејќи е неверојатно лесна и лесна за �

МАТЕРИЈАЛИ ЗА Чистење НА ДОИТОЛ Патни Тоалети 2 парчиња Контејнер За Протези Преносна Кутија За Протези Кутија За Чување Протези
  • Обновено

МАТЕРИЈАЛИ ЗА Чистење НА ДОИТОЛ Патни Тоалети 2 парчиња Контејнер За Протези Преносна Кутија За Протези Кутија За Чување Протези

DEN 134.24

Кутија за складирање на протези Мини големина Со Доволно капацитет за Складирање, дизајнирана со Филте�

ДОИТУЛ 2 парчиња Кутија За Складирање На Протези За Протези Пренослива Безбедна Кутија За Складирање Лажни Заби Со Капак Лесен
  • Обновено

ДОИТУЛ 2 парчиња Кутија За Складирање На Протези За Протези Пренослива Безбедна Кутија За Складирање Лажни Заби Со Капак Лесен

DEN 132.64

Прекрасен дизајн и мазна завршница го прави поудобно и безбедно Куќиштето за протеза изработено од мат�

Ууово Истекување Доказ Стоматолошки Држач Случај, Протеза За Чистење Случај, Протеза Бања Случај, Протеза Случај, Држач За Чистење
  • Обновено

Ууово Истекување Доказ Стоматолошки Држач Случај, Протеза За Чистење Случај, Протеза Бања Случај, Протеза Случај, Држач За Чистење

DEN 127.84

100% ОТПОРЕН на ИСТЕКУВАЊЕкутијата за протези има силиконски запечатувачки прстен под капакот за да обез

АЛМРО Корпи За Складирање Кутија За Бања За Протези Организатор Стоматолошка Кутија За Складирање Лажни Заби Со Виси Нето Контејнери
  • Обновено

АЛМРО Корпи За Складирање Кутија За Бања За Протези Организатор Стоматолошка Кутија За Складирање Лажни Заби Со Виси Нето Контејнери

DEN 268.80

Разновидните корпи за плакари помагаат да заштедите простор и да останете организирани, совршени за чу�

Протеза Бања Чаша, 4 Пакет Протези Кутија За Складирање Впие Контејнер Со Цедалка Кошница Истекување-доказ Капак Лажни Заб Носителот
  • Обновено

Протеза Бања Чаша, 4 Пакет Протези Кутија За Складирање Впие Контејнер Со Цедалка Кошница Истекување-доказ Капак Лажни Заб Носителот

DEN 3.00

●Вредна Футрола За Протези За Бања Е достапен Нашиот комплет за чаши За бања за протези 2 сини и 2 бели ча