• Обновено
Кабилок 4 парчиња Транспарентна Полица За Бања Без Удирање На Миленичето Транспарентно

Кабилок 4 парчиња Транспарентна Полица За Бања Без Удирање На Миленичето Транспарентно

DEN 808.32
Во магацинот.

Залиха

Решетка за полица за туширање со ѕид : решетката за складирање е опремена со 5 куки за практично закачување крпи, капачиња за туширање и други предмети. Бања Без Решетка За Удар : со оваа удобна решетка за складирање, сите ваши предмети можат да бидат складирање во неа, убав помошник за вашиот дом. Држач за 5 куки монтиран на ѕид : Безбеден и сигурен за употреба, не е лесен за кршење или деформирање, еднократно и може да се нанесува долго време. 5-Кука Полица : ѕид монтажа дизајн, лесно да се земе сите на вашите предмети, ја прави вашата соба едноставна, но елегантен. Кујнски Ѕид : оваа решетка за складирање може да ги држи вашите четки за заби, чаши, паста за заби и други ситници што ги сакате. Решетка за полица за туширање со ѕид : решетката за складирање е опремена со 5 куки за практично закачување крпи, капачиња за туширање и други предмети. Бања Без Решетка За Удар : со оваа удобна решетка за складирање, сите ваши предмети можат да бидат складирање во неа, убав помошник за вашиот дом. Држач за 5 куки монтиран на ѕид : Безбеден и сигурен за употреба, не е лесен за кршење или деформирање, еднократно и може да се нанесува долго време. 5-Кука Полица : ѕид монтажа дизајн, лесно да се земе сите на вашите предмети, ја прави вашата соба едноставна, но елегантен. Кујнски Ѕид : оваа решетка за складирање може да ги држи вашите четки за заби, чаши, паста за заби и други ситници што ги сакате. Список на пакети 4 х 5-решетка за складирање на куки 4 х Карактеристики на бравата без нокти-Големина : Околу 30,00Х12, 50Х10, 50см/11, 79Х4, 91Х4 Бања За Бања. - Боја : Транспарентна Решетка за Лепило монтирана На Ѕид-Материјал : Решетка за Складирање БАЊА ЗА МИЛЕНИЧИЊА - Силното лежиште не паѓа, инсталацијата е стабилна и не е лабава, ви носи поголема погодност за складирање на ѕидната Полица. - Совршен за бања, кујна, студентска соба или каде и да треба да организирате предмети во вашата домашна Решетка без Нокти. - Рабовите на решетката за складирање се мазни и кружни, без бруси и нема да ги оштетат Полиците за Складирање На Ѕидот На кожата. - Оваа решетка за складирање на ѕидови во бањата е опремена со висечки куки за да се зголеми решетката за складирање лепило за складирање. - Безбеден и сигурен за употреба, не е лесен за кршење или деформирање, еднократно и може да се примени за долгогодишна Полица За Лепило За Организатор На Бања.Опис На стоката5-Полица За кука Ова Е полица за складирање монтирана на ѕид, изработена од одличен материјал, со цврста структура и добра носивост, што може да ви помогне да создадете повеќе простор на идот.кујнски ѕид може да се закачи на ѕидот за да помогне во складирањето на предмети како што се чистење на лицето и шампон.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

МНБ Бамбус Бања Багажник Телескопски Решетката За Складирање Бања Полица Када Полица Мултифункционален Када Бања Решетката
  • Обновено

МНБ Бамбус Бања Багажник Телескопски Решетката За Складирање Бања Полица Када Полица Мултифункционален Када Бања Решетката

DEN 1337.60

Опремен е со држач за книга / таблет компјутер, вграден држач за стакло за вино, послужавник за мобилни т�

Кабилок Камериер Послужавник Нерѓосувачки Челик Послужавник Метал Бања Суета Решетката Полица Сарафани Багажник Ѕид Полица Бања
  • Обновено

Кабилок Камериер Послужавник Нерѓосувачки Челик Послужавник Метал Бања Суета Решетката Полица Сарафани Багажник Ѕид Полица Бања

DEN 1.67

Доаѓа со едноставна структура, многу лесна за употреба Фината изработка обезбедува издржливост и практ

ЕОДНСОФН 2 парчиња Ѕидна Инсталација Триаголна Решетка За Складирање Издржлив Држач За Организатор Држач За Полица Неопходни
  • Обновено

ЕОДНСОФН 2 парчиња Ѕидна Инсталација Триаголна Решетка За Складирање Издржлив Држач За Организатор Држач За Полица Неопходни

DEN 3.00

Материјал : нерѓосувачки челик Метод на инсталација : перфорирана инсталација Употреба на производот : �

Послужавник За Суета, Послужавник За Складирање На Резервоарот За Тоалет, Послужавник За Бања Со Смола, Симпатична Кафеава Ретро
  • Обновено

Послужавник За Суета, Послужавник За Складирање На Резервоарот За Тоалет, Послужавник За Бања Со Смола, Симпатична Кафеава Ретро

DEN 3.00

Димензии6, 3х6, 3 инчи или 8х8 инчи Стилски и елегантен, Изработен од кожа со одличен квалитет,со прилепувањ