• Обновено
Под оклопни изо-студени шорцеви за голф за мажи

Под оклопни изо-студени шорцеви за голф за мажи

DEN 959.20
Во магацинот.

Залиха

53% најлон, 39% полиестер, 8% еластан. Затворање на копчињата. Материјал : 53% најлон / 39% полиестер / 8% еластан. Рамен пред. Четири џебови. Инженерско инженерство на половината. УА технологијата за невреме ја одвраќа водата. Останете кул во текот на вашата рунда со под-оклопните изо-лажни шорцеви за голф. Изградени со изо-ладна технологија, овие шорцеви ќе ја растераат топлината на телото, што ќе се чувствува кул на допирот. Лесната ткаенина ткаенина од истегнување има финиш отпорен на дамки што ве одржува добро да изгледате добро. Инженерниот појас на половината обезбедува супериорна подвижност и удобност, додека четири џебови помагаат во складирање на топки, маички и картички за резултати. Материјал : 53% најлон / 39% полиестер / 8% еластан рамен пред четири џебови, инженерски инженерски половини, UA бура технологија, ја одвраќаат изо-ладно ткаенината на водата ја дисперзира телесната топлина лесна тежина ткаена ткаенина од четири начини на истегнување Број на модел на истегнување : 1370083.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Здфер плен шорцеви за жени со високи половини јога панталони за контрола на стомакот, кои работат со абдоменски шорцеви со џебови
  • Обновено

Здфер плен шорцеви за жени со високи половини јога панталони за контрола на стомакот, кои работат со абдоменски шорцеви со џебови

DEN 1.33

Имаме сè што сакате, за да можете да создадете своја мода во нашата продавница.54 '' Боја : Армија зелена159 �

Луруа Атлетски шорцеви за жени обични облечени летни високи половини еластични кратки панталони џебови за влечење на дното на
  • Обновено

Луруа Атлетски шорцеви за жени обични облечени летни високи половини еластични кратки панталони џебови за влечење на дното на

DEN 705.60

100% памук Увезени Затворање на влечење Care Care Care : Машина или миење на рака со ладна вода / висина или суво л

Зачудувачки жени атлетски тренинзи за жени за жени активни салата Беспрекорна засилување на задникот кревање на високо половината
  • Обновено

Зачудувачки жени атлетски тренинзи за жени за жени активни салата Беспрекорна засилување на задникот кревање на високо половината

DEN 1.33

50% најлон, 38% полиестер, 12% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Само миење на рацете ✅ Повеќе самоу

Лсдјгде Машки Обични Шорцеви За Плажа Шорцеви За Вежбање Лесни Спортски Шорцеви Во Теретана Летни Кошаркарски Секојдневни Шорцеви
  • Обновено

Лсдјгде Машки Обични Шорцеви За Плажа Шорцеви За Вежбање Лесни Спортски Шорцеви Во Теретана Летни Кошаркарски Секојдневни Шорцеви

DEN 3.00

Лесен И Дише Машките активни шорцеви се погодни за различни прилики како Што Се Тенис, игра На Плажа, Фуд