• Обновено
Адаптерот за адаптер 2-понг 24V AC/DC компатибилен со UCOMFY 8072 8954 4A201201 нога на ногата теле глутост Масагер Emson IVP2400-2500 1VP2400-2500 IVP24002500 24VDC 2.5A DC24V Под пополнување на кабел за нап

Адаптерот за адаптер 2-понг 24V AC/DC компатибилен со UCOMFY 8072 8954 4A201201 нога на ногата теле глутост Масагер Emson IVP2400-2500

DEN 0.67
Во магацинот.

Залиха

Влезен напон со широк широк 100-240 VAC 50/60 Hz.OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : преку струја за заштита на излезот. SCP : Заштита на излез на краток спој). Во одлична работна состојба.upbright 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 целосна гаранција за услуга. Подреден нов глобален адаптер за 2-погрозени 24 V AC/DC адаптер компатибилен со UCOMFY 8072 8954 4 A201201 нога на нозе теле глутост масаџер Emson Inniv IVP2400-2500 1 VP2400-2500 IVP24002500 24 VDC 2.5 A 24 V DC24 V 24.0 V Кантри за напојување со карт за напојување со батерии PSU. Up Bright New Global 2-Prong Connector 24 V AC/DC Adapter Compatible with UComfy 8072 8954 4 A201201 Leg Foot Calf Ankle Massager Emson Innov IVP2400-2500 1 VP2400-2500 IVP24002500 24 VDC 2.5 A 24 V DC24 V 24.0 V Power Supply Cord Cable Battery Charger Mains PSU CECCCROHS 100 -240.

Основни карактеристики

Најдобри понуди