листови

листови

Со сето ова. 656 прехранбени производи.

Екран 1-42 656 предлози
Среќа ноќ бакарен лист Виолетова бакарна лента метална плоча за бакарни листови за DIY занаети Рачно изработен материјал 300x1000mm,
  • Обновено

Среќа ноќ бакарен лист Виолетова бакарна лента метална плоча за бакарни листови за DIY занаети Рачно изработен материјал 300x1000mm,

DEN 1.67

Добро во електрична спроводливост, топлинска спроводливост и други својства за обработка Бакарниот ли�

НИЈАНКСИН Бакар Лим Фолија Бакар Лим Метал Месинг Цу Метал Лист Фолија Плоча Мазна Површина Исклучителна Организација Дебелина
  • Обновено

НИЈАНКСИН Бакар Лим Фолија Бакар Лим Метал Месинг Цу Метал Лист Фолија Плоча Мазна Површина Исклучителна Организација Дебелина

DEN 1293.12

100% и висок квалитет Мазна површина, ниска содржина на кислород Висока чистота, фина организација Тешко,

Флексибилен пластичен лист со мега формат-бели пластични плочи за занаети, сигнали, проекти за моделирање, рамки за слики, слики
  • Обновено

Флексибилен пластичен лист со мега формат-бели пластични плочи за занаети, сигнали, проекти за моделирање, рамки за слики, слики

DEN 2.67

Нашиот лист за стирен мери 8,5 "x 11" инчи (дебелина од 0,020) и неговата висококвалитетна завршница дава свеж �

АМДХЗ Чист Бакар лист Фолија Бакар Лист Лента Ролна 1мх200мм Во Различни Дебелина Месинг Тенка Плоча Добра Електрична Спроводливост,
  • Обновено

АМДХЗ Чист Бакар лист Фолија Бакар Лист Лента Ролна 1мх200мм Во Различни Дебелина Месинг Тенка Плоча Добра Електрична Спроводливост,

DEN 622.56

Месингот има висока јачина, висока цврстина и добра пластичност, но сепак може добро да ја издржи обрабо

КОНСИЛСА бакар грутка , 99,9+% чист суров бакар метал со висока чистота бакар честички Електролитички бакарни честички на бакар
  • Обновено

КОНСИЛСА бакар грутка , 99,9+% чист суров бакар метал со висока чистота бакар честички Електролитички бакарни честички на бакар

DEN 2719.68

Ние го продаваме овој метал со прирачник од 100g / 500g / 1000g Употреба бакарни грутки често се користат во мет